Edukacja zdalna według Rodziców i Uczniów– ankieta anonimowa

23 czerwca 2020 15:00

Bogumiła Kowalska

Szanowni Państwo!
Zwracamy się z gorącą prośbą o poświęcenie chwili i wypełnienie załączonych ankiet, których celem jest zebranie istotnych dla nas informacji zwrotnych na temat największych problemów, z którymi spotykali się Państwo i Państwa dzieci w edukacji zdalnej, a także zebranie Państwa pomysłów na wdrożenie zmian w takiej formie nauczania. Pomoże ona w wyciągnięciu wniosków z tego trudnego czasu na przyszłość.

Ankieta jest całkowicie anonimowa. Przekazanie jej szkole będzie umożliwione we wskazanym miejscu (do przygotowanego pojemnika) przy odbiorze świadectw lub przy głównych wejściach do obydwu budynków (przy ul. Wolności oraz przy ul. Kopernika).

Serdecznie prosimy o wypełnienie ankiet ( może być w formie odręcznie przepisanej) i przekazanie do szkoły do 29.06.2020 r. (poniedziałek)

Z góry bardzo dziękujemy za poświęcony czas i przekazanie cennych informacji i wskazówek.

Ewa Kutnik

Edukacja zdalna _ anonimowa ankieta dla Rodziców.docx