Koniec roku szkolnego to wielka radość dla całej społeczności Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego.
Zakończenie Roku Szkolnego dla klas I-III i oddziałów przedszkolnych to wyjątkowy moment podsumowań, radości i wzruszeń.