ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 - HARMONOGRAM ODBIORU ŚWIADECTW

18 czerwca 2020 16:21

Bogumiła Kowalska

Biorąc pod uwagę aktualną sytuację w państwie oraz mając na uwadze bezpieczeństwo dzieci, zakończenie roku szkolnego 2019/2020 odbywać się będzie zgodnie z niżej przedstawionymi wytycznymi i harmonogramem.

1. Klasy ósme odbierają świadectwa obowiązkowo, natomiast oddziały przedszkolne i klasy  I - VII dobrowolnie.
  2. Zainteresowanych odbiorem dokumentu zapraszamy codziennie w godzinach od 10-12 (od 29 czerwca do 03 lipca), a w innym terminie zobowiązuje się do ustalenia daty i godziny w sekretariacie szkolnym (63- 2417576).
  3. Zaleca się, aby w miarę możliwości, uczniowie zgłaszali się samodzielnie (bez rodziców) po odbiór świadectw.
  4. Obowiązuje maseczka.
  5. Uczniów klas ósmych obowiązuje długopis (konieczność potwierdzenia odbioru świadectwa i kopii).
  6. Harmonogram odbioru świadectw zgodnie z poniższą tabelą.
  7. Parking szkolny będzie nieczynny - wejście furtką.