POGOTOWIE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

2 grudnia 2019 10:34

Bogumiła Kowalska

Warto pomagać, czyli szkolne Mikołaje na start!

W ostatni weekend listopada przystąpiliśmy do akcji zbierania produktów żywnościowych w sklepach. Pomysłodawcą tego działania jest Bank Żywności w Koninie. Chodzi o to, aby zebrać jak najwięcej żywności, którą zostaną obdarowani najbardziej potrzebujący mieszkańcy naszej miejscowości. O organizacją i realizacją projektu zajęły się panie Małgorzata Drukała i Bogumiła Kowalska. W akcji wzięło udział około pięćdziesięciu wolontariuszy, którzy dzielnie poświęcili swój czas wolny na niesienie pomocy innym. Dziękujemy Wam, drodzy Uczniowie; dziękujemy właścicielom i pracownikom sklepów, a szczególnie dziękujemy wspaniałym mieszkańcom Goliny, za to , że życzliwie i szczodrze włączyli się w to działanie. Bez waszych darów nasza akcja nie miałaby sensu.

M. Drukała