ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS I-III I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH 2026

26 czerwca 2026 16:04

|

Katarzyna Szadkowska

Zakończenie Roku Szkolnego dla klas I-III i oddziałów przedszkolnych to wyjątkowy moment podsumowań, radości i wzruszeń.

Podczas uroczystości nie zabrakło występów artystycznych i podziękowań. Uczniowie otrzymali prezenty, pamiątkowe dyplomy i gratulacje. Był to czas pełen sukcesów, nowych doświadczeń i pięknych wspomnień. Dyrekcja podziękowała dzieciom i rodzicom za współpracę oraz życzyła wszystkim bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych przygód wakacji.

Wychowawcy klas III