WYCIECZKA KLASOWA VIII A

13 marca 2024 10:33

Administrator

Świętowanie Dnia Kobiet w Strefie Odkrywania Wyobraźni i Aktywności (SOWA) oraz kręgielni

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, uczniowie klasy VIII a wyruszyli 11 marca 2024 r. na niezapomnianą wycieczkę do Strefy Odkrywania Wyobraźni i Aktywności, znanej również jako SOWA w Koninie. To miejsce, gdzie nauka łączy się z zabawą, a eksploracja staje się przygodą.

Następnie grupa z golińskiej podstawówki wyruszyła zobaczyć interaktywną wystawę, gdzie mogła eksperymentować z różnymi zjawiskami naukowymi. Uczniowie mieli tam okazję odkrywać tajemnice nauki w praktyce - od eksperymentów fizycznych, po eksplorację światła i dźwięku.

Po doświadczeniach naukowych przyszedł czas na relaks i zabawę w konińskiej kręgielni hali Rondo.

Śmiech i radość towarzyszyły uczniom, gdy próbowali poprawić swoje umiejętności w rzucaniu kulą do kręgli. To było doskonałe zakończenie dnia pełnego zabawy i wspólnego spędzania czasu.

Podsumowując, wycieczka do Strefy Odkrywania Wyobraźni i Aktywności oraz kręgielni była nie tylko doskonałą okazją do nauki, ale także i zabawy integrującej ósmoklasistów.

Dziękujemy naszej Trójce Klasowej za sfinansowanie wejściówek do Sowy.

Linda Kalinowska-Plewczyńska