OGROMNE, MAŁE, ZWARIOWANE

18 kwietnia 2024 18:48

Dzień z zabawnym nakryciem głowy

18 kwietnia 2024 r. do Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie, zawitała prawdziwa lawina śmiesznych kapeluszy oraz oryginalnych w swoim wyglądzie czapek.

Wszystko to za sprawą zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski Dnia Zabawnego Nakrycia Głowy.

Wszyscy chętni wykazali się wówczas nie tylko pomysłowością, ale także dystansem do siebie i poczuciem humoru, co zostało nagrodzone słodkim upominkiem.

Warto dodać, że na szkolnych korytarzach można było zobaczyć dzieci i młodzież w fantazyjnych kapeluszach w najróżniejszych kształtach oraz kolorach. Jedne były ogromne, inne małe, co niektóre nawet trochę zwariowane. Każdy mógł przez nie wyrazić swoją osobowość i poczuć się wyjątkowo.

Dzień Zabawnego Nakrycia Głowy był doskonałą okazją do tego, aby oderwać się od szarej rzeczywistości, do której zostało wprowadzone trochę koloru i tak potrzebnego uśmiechu.

Ewelina Piaskowska, Przemysław Ciesielski