NAGRODZONE W KONKURSIE…

5 grudnia 2019 18:10

… „Lapbook – święta z przygodami”

Zainspirowanie dzieci do podjęcia prób literackich oraz rozwijanie ich wrażliwości i wyobraźni to główne cele okolicznościowego konkursu zorganizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Golinie wraz z filiami. Zadaniem uczniów z kl. IV – VI z terenu naszej gminy było wykonanie lapbooka o tematyce świątecznej.

W rywalizacyjne szranki stanęły także przedstawicielki Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego zmobilizowane do kreatywnego działania przez Przemysława Ciesielskiego.

Opłacało się wykonać ciekawe prace, ponieważ komisja oceniająca w składzie – Karolina Kasprzak i Ewa Dylewska, biorąc pod uwagę: estetykę, samodzielność wykonania, zawartość merytoryczną, szatę graficzną, efekt wizualny oraz techniczną poprawność przygotowania postanowiła nagrodzić nasze dziewczęta.

Uroczyste wręczenie atrakcyjnych nagród rzeczowych miało miejsce
w przededniu mikołajek tj. 5 grudnia 2019 r. w siedzibie organizatora przy pl. Kazimierza Wielkiego.

I tak: I. miejsce zajęła Julia Ratajczyk (Va), II. ex aequo – Marta Nowak (VIb)
i Amelia Jóźwiak (VIb). III. przypadło w udziale Gabrieli Ciesielskiej (VIb).

Dziewczętom gratulujemy twórczego, plastycznego polotu, życząc jednocześnie dalszych sukcesów w podobnych konkursach.