LEKKOATLETYKA

19 kwietnia 2024 19:00

Eliminacje na stadionie

17 kwietnia 2024 r. na stadionie w Golinie odbyły się Eliminacje do Mistrzostw Powiatu Konińskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięło udział 5 szkół podstawowych w kategorii dziewcząt i 4 w kategorii chłopców: Czwórbój lekkoatletyczny składa się z: biegu na 60 m, skoku w dal, rzutu piłeczką palantową i biegu na 600 m(dziewcząt), 1000 m chłopców. Zespół liczył 6 zawodników.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

1 miejsce -SP Kazimierz Biskupi

2 miejsce - SP Golina

3 miejsce - SP Sompolno

4 miejsce - SP Anielew

5 miejsce SP Morzyczyn

Klasyfikacja końcowa chłopców:

1 miejsce - SP Sokółki

2 miejsce - SP Kawnice

3 miejsce - SP Anielew

4 miejsce - SP Sadlno

Skład zespołu dziewcząt Szkoły Podstawowej w Golinie: Marta Sieczkowska, Julia Piekarska, Paulina Sławska, Łucja Maćkowiak, Julia Bełza i Laura Rosiejewska.

Dziękujemy burmistrzowi Mirosławowi Durczyńskiemu i prezesowi LZS Polonia Golina Konradowi Maciaszkowi za możliwość korzystania z obiektu.

Robert Iwiński