8 MARCA 2024

10 marca 2024 09:17

Dzień Kobiet: Kwiaty, uśmiechy i muzyka

8 marca 2024 r. w Szkole Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie, odbyły się wyjątkowe obchody Dnia Kobiet. To był dzień pełen radości, kwiatów i uśmiechów.

Dziewczyny postanowiły wtedy wyjść na szkolne korytarze w swoich najpiękniejszych sukienkach. Kwiaty we włosach dodawały im uroku i świeżości. Chłopcy również nie pozostali bierni na tę sytuację – założyli wówczas eleganckie krawaty i muszki. Cała szkoła lśniła różnymi kolorami i wzorami.

Podczas przerw, uczniowie mieli okazję odpocząć przy dźwiękach muzyki. Samorząd Uczniowski pod kierunkiem opiekunów zadbał o odpowiednią playlistę, która dodatkowo podkreśliła atmosferę święta. Wszyscy chętni tańczyli, śpiewali i cieszyli się chwilą.

Zarząd Samorządu Uczniowskiego nie zapomniał o życzeniach, które dopełniły drobne słodkości z bilecikami z serdecznymi słowami dla wszystkich pań nauczycielek i pracujących w obsłudze. Przedstawiciele szkolnej organizacji życzyli im dużo: zdrowia, szczęścia, uśmiechu i spełnienia marzeń.

Dzień Kobiet to czas, kiedy warto docenić wszystkie panie wokół nas. Niech każda
z Was czuje się wyjątkowo i pięknie!