21 marca 2023 21:41

Powitali wiosnę na wesoło

Samorząd Uczniowski ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie pod kierunkiem swoich opiekunów przygotował projekt edukacyjny „Witamy wiosnę”. W ramach zaplanowanych akcji uczniowie lansowali modę w kolorze zielonym.

Ponadto 20 i 21 marca 2023 r. wszyscy zainteresowani wzięli udział w Dniu Samorządności. Uczniowie przygotowali wówczas wybraną lekcję, uzgadniając wcześniej temat i jej przebieg
z nauczycielem przedmiotu. Zajęcia odbyły się w klasach, do których na co dzień uczęszczają biorący udział w zabawie lub w oddziałach I-III.

Śmiało można powiedzieć, że Dzień Samorządności, z wiosenną kolorystyką w tle, to wspaniała okazja do tego, aby zmierzyć się z pracą nauczyciela - wejść w nieco inną rolę i przyjrzeć się lekcjom z innej perspektywy. Te nietuzinkowe zajęcia upłynęły pod znakiem świetnej zabawy i dostarczyły dużo satysfakcji ich prowadzącym.

Ewelina Piaskowska, Przemysław Ciesielski