NA WARCIAŃSKIM SZLAKU BEZPIECZNY W KAJAKU

6 września 2021 09:29

Informacje o projekcie:

Realizator: Wielkopolskie Stowarzyszenie Odnowy Wsi „NASZA RADOLINA”

Termin realizacji: październik 2021- lipiec 2022 (weekendy). Dokładny terminarz podamy po zakończeniu rekrutacji i podzieleniu uczestników na grupy

Rekrutacja: od 06. 09 do 30.09. 2021 r.- liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń! Zapraszamy dzieci od 7 do 15 roku życia.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie przez rodzica/opiekuna prawnego formularza zgłoszeniowego i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz wykorzystanie wizerunku dziecka.

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Radolinie- 20 osób

Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Golinie- 20 osób

Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej- Curie w Przyjmie- 10 osób

Szkoła Podstawowa im. St. Wyspiańskiego w Kawnicach- 10 osób

Nauczyciele współpracujący przy rekrutacji:

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Radolinie – pan Michał Witkowski

Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Golinie – pan Piotr Jabłoński, pan Przemysław Ciesielski

Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej- Curie w Przyjmie - pani Agnieszka Borowska, pan Marcin Ziemniczak

Szkoła Podstawowa im. St. Wyspiańskiego w Kawnicach –pani Ewa Koper

Cele projektu: krzewienie sportu, upowszechnianie aktywnego, zdrowego trybu życia poprzez organizację działań ukazujących korzyści i przyjemności płynących z pływania i z kajakarstwa. Wsparcie integracji rodzinach z gminy Golina poprzez stworzenie okazji do rekreacji sportowej, która jest platformą porozumienia i współdziałania oraz przygotowanie zwłaszcza dzieci do bezpiecznego pływania w kajaku i zachowania się w wodzie oraz do odpowiedniego reagowania w sytuacji kryzysowej.