sobota, 20 stycznia 2018
Jednostka publiczna RP
godlo_polski.svg.png
Odnośnik do BIP
Menu główne
Start
Kontakt
O szkole
Wydarzenia
Konkursy
Dla uczniów
Dla rodziców
Dla nauczycieli
Nasi specjaliści
Samorząd Uczniowski
Wydarzenia sportowe
Rada rodziców
Świetlica
Galeria (2007-2011)
Galeria (2011-2017)
Odnośniki
Logowanie



Poczta
e-Dziennik
Archiwum
Polecamy
Polecamy
Nasza szkoła
Projekt
Projekt
Projekt
Szkoła dziedzictwa
Projekt IPN
Chrzest 966
Realizujemy projekt
Ocalić od zapomnienia...
Ważna Inauguracja
Promujemy zdrowie
Uczciliśmy Patrona
Zakończony projekt
Zakończony projekt
Nasz pomysł na...
Rok Mistrza
Twórczość uczniowska
Nasze Zuchy
Nakarm głodne dzieci!
Zostań Sieciakiem!
Współpracujemy!
Sponsorzy
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 60 gości i 1 użytkownik 
Statystyki

Wizyt razem:323231
Wizyty dzisiaj:433
Wizyty wczoraj:309
Przeglądarki
12%FireFox 57.0
11%Google Chrome 62.0.3202.84
9%Google Chrome 62.0.3202.94
7%Google Chrome 63.0.3239.111
6%Google Chrome 63.0.3239.84
4%Google Chrome 56.0.2924.87
4%Google Chrome 63.0.3239.132
3%Mozilla
3%Google Chrome 61.0.3163.98
2%FireFox 52.0
Kraje
Poland flag 81%Poland (25760)
Unknown flag 12%Unknown (3737)
Germany flag 4%Germany (1206)
France flag <1%France (255)
Russian Federation flag <1%Russian Federation (241)
O Tobie
Unknown Unknown
Unknown Unknown
Unknown Bot Unknown Bot
Twój IP: 54.226.179.247
Ewaluacja konkursów
Ewaluacja 2016-2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Witkowski   
piątek, 16 czerwca 2017 08:30
Skalowanie czcionki:

Analiza realizacji konkursów wewnątrzszkolnych i zewnątrzszkolnych w roku szkolnym 2016/2017 [Pobierz/Zobacz]

Poprawiony: czwartek, 27 lipca 2017 09:27
 
Zestawienie 2016-2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Witkowski   
piątek, 16 czerwca 2017 08:30
Skalowanie czcionki:

Zestawienia konkursów zewnątrzszkolnych w roku szkolnym 2016/2017 [Pobierz/Zobacz]

Poprawiony: czwartek, 27 lipca 2017 09:27
 
Zestawienie 2016-2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Witkowski   
piątek, 16 czerwca 2017 08:30
Skalowanie czcionki:

Zestawienie konkursów wewnątrzszkolnych w roku szkolnym 2016/2017 [Pobierz/Zobacz]

Poprawiony: czwartek, 27 lipca 2017 09:27
 
Ewaluacja 2015-2016 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Witkowski   
czwartek, 16 czerwca 2016 08:30
Skalowanie czcionki:

Analiza realizacji konkursów wewnątrzszkolnych i zewnątrzszkolnych w roku szkolnym 2015/2016 [Pobierz/Zobacz]

Poprawiony: czwartek, 16 czerwca 2016 13:43
 
Zestawienie 2015-2016 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Witkowski   
czwartek, 16 czerwca 2016 08:30
Skalowanie czcionki:

Zestawienia konkursów zewnątrzszkolnych w roku szkolnym 2015/2016 [Pobierz/Zobacz]

Poprawiony: czwartek, 16 czerwca 2016 13:43
 
Zestawienie 2015-2016 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Witkowski   
czwartek, 16 czerwca 2016 08:30
Skalowanie czcionki:

Zestawienie konkursów wewnątrzszkolnych w roku szkolnym 2015/2016 [Pobierz/Zobacz]

Poprawiony: czwartek, 16 czerwca 2016 13:43
 
Ewaluacja 2014-2015 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Witkowski   
niedziela, 20 września 2015 08:21
Skalowanie czcionki:

Analiza realizacji konkursów wewnątrzszkolnych i zewnątrzszkolnych w roku szkolnym 2014/2015 [Pobierz/Zobacz]

Poprawiony: niedziela, 20 września 2015 08:28
 
Zestawienie 2014-2015 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Witkowski   
niedziela, 20 września 2015 08:28
Skalowanie czcionki:

Zestawienia konkursów zewnątrzszkolnych w roku szkolnym 2014/2015 [Pobierz/Zobacz]

 
Zestawienie 2014-2015 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Witkowski   
niedziela, 20 września 2015 08:30
Skalowanie czcionki:

Zestawienie konkursów wewnątrzszkolnych w roku szkolnym 2013/2014 [Pobierz/Zobacz]

 
Ewaluacja 2013/2014 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Witkowski   
środa, 25 czerwca 2014 18:22
Skalowanie czcionki:
Analiza realizacji konkursów wewnątrzszkolnych i zewnątrzszkolnych w roku szkolnym 2013/2014 [Pobierz/Zobacz].
Poprawiony: sobota, 01 listopada 2014 19:09
 
Zestawienie 2013/2014 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Witkowski   
środa, 25 czerwca 2014 18:25
Skalowanie czcionki:
Zestawienia konkursów zewnątrzszkolnych w roku szkolnym 2013/2014 [Pobierz/Zobacz].
Poprawiony: sobota, 01 listopada 2014 19:05
 
Zestawienie 2013/2014 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Witkowski   
środa, 25 czerwca 2014 18:22
Skalowanie czcionki:
Zestawienie konkursów wewnątrzszkolnych w roku szkolnym 2013/2014 [Pobierz/Zobacz].
Poprawiony: sobota, 01 listopada 2014 19:09
 
Ewaluacja 2012/2013 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Witkowski   
piątek, 21 czerwca 2013 18:22
Skalowanie czcionki:
Analiza realizacji konkursów wewnątrzszkolnych i zewnątrzszkolnych w roku szkolnym 2012/2013 [Pobierz/Zobacz].
Poprawiony: sobota, 01 listopada 2014 19:09
 
Zestawienie 2012/2013 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Witkowski   
piątek, 21 czerwca 2013 18:25
Skalowanie czcionki:
Zestawienia konkursów zewnątrzszkolnych w roku szkolnym 2012/2013 [Pobierz/Zobacz].
Poprawiony: sobota, 01 listopada 2014 19:04
 
Zestawienie 2012/2013 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Witkowski   
piątek, 21 czerwca 2013 18:22
Skalowanie czcionki:
Zestawienie konkursów wewnątrzszkolnych w roku szkolnym 2012/2013 [Pobierz/Zobacz].
Poprawiony: sobota, 01 listopada 2014 19:06
 
Ewaluacja 2011/2012 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Witkowski   
piątek, 01 czerwca 2012 18:22
Skalowanie czcionki:
Analiza realizacji konkursów wewnątrzszkolnych i zewnątrzszkolnych w roku szkolnym 2011/2012 [Pobierz/Zobacz].
Poprawiony: sobota, 01 listopada 2014 19:09
 
Zestawienie 2011/2012 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Witkowski   
niedziela, 24 czerwca 2012 18:25
Skalowanie czcionki:
Zestawienia konkursów zewnątrzszkolnych w roku szkolnym 2011/2012 [Pobierz/Zobacz].
Poprawiony: sobota, 01 listopada 2014 19:04
 
Zestawienie 2011/2012 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Witkowski   
niedziela, 24 czerwca 2012 18:22
Skalowanie czcionki:
Zestawienie konkursów wewnątrzszkolnych w roku szkolnym 2011/2012 [Pobierz/Zobacz].
Poprawiony: sobota, 01 listopada 2014 19:07
 
Zestawienie (2010-2011) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Witkowski   
piątek, 04 marca 2011 21:14
Skalowanie czcionki:

Konkursy zewnątrzszkolne w roku szkolnym 2010/2011

I semestr




L.p.



Nazwa konkursu




Zasięg

Organizator


Osiągnięcia



Imię i nazwisko ucznia/nauczyciela



Osiągnięcia

miejsca


1.


Konkurs Plastyczny „Opowieści z leśnych kniei…Puszcza Białowieska w literaturze Jana Jerzego Karpińskiego inspiracją twórczości plastycznej”.

 


ogólnopolski

Białowieski Park Narodowy

Białowieża


(Tomasz Sypniewski)

Halina Nowicka Aleksandra Gołdych


wyróżnienie III stopnia


2.


I Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

Polscy sportowcy na olimpiadach i mistrzostwach świata – sporty zimowe”.

 


ogólnopolski

Szkoła Podstawowa

nr 23

im. Olimpijczyków Polskich
w Lublinie



(Filip Chwaciński)

Aleksandra Gołdych


wyróżnienie


3.


Ogólnopolski Konkurs
Poetycki „Świat Dziecka”.



ogólnopolski


Zespół Szkół

w Marzeninie


(Wiktoria Jabłoński)

Aleksandra Gołdych




(Filip Chwaciński)

Aleksandra Gołdych


I miejsce – zestaw wierszy;


wyróżnienie w postaci

druku w pokonkursowym wydawnictwie – Filip Chwaciński – wiersz Komputer




4.


Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Opowieści z leśnych kniei… Puszcza Białowieska

w literaturze Jana Jerzego Karpińskiego inspiracją twórczości plastycznej.





 


ogólnopolski

Białowieski Park Narodowy

w Białowieży


(Tomasz Sypniewski)

Aleksandra Gołdych


wyróżnienie


5.


Konkurs Literacko-Plastyczny „Dlaczego Miś Wojtek?”


ogólnopolski

Wydawnictwo Pointa



(Weronika Filocha

Agata Ślebioda

Dominik Lewandowski

Miłosz Łukasiewicz

Dominika Gajda

Agata Ślebioda)


Danuta Wysokowska,

Kornelia Topor - Pustelnik, Aleksandra Gołdych,

Przemysław Ciesielski

 


laureatka konkursu literackiego-wyróżnienie

finalistka konkursu literackiego

finalista konkursu literackiego

finalista konkursu plastycznego

finalistka konkursu plastycznego

finalistka konkursu plastycznego


6.


Konkurs plastyczny – Jan Paweł II w oczach dziecka - „Odwaga świętości”.






 


ogólnopolski


s. Laurencja Chodźko

s. Aurelia Leszczyńska


14 kwalifikacji do dalszego etapy











7.


Konkurs Wiedzy
o Powstaniu Wielkopolskim.


 


wojewódzki

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

w Poznaniu


(Piotr Sobczak)


Paulina Kubsik



laureat


8.


Wojewódzki Konkurs Humanistyczny.


wojewódzki

Kuratorium Oświaty

w Poznaniu



(Magdalena Stolarska

Filip Chwaciński)

Aleksandra Gołdych

Paulina Kubsik

 


2 Kwalifikacja do etapu rejonowego


9.


Wojewódzki Konkurs

Matematyczno – Przyrodniczy.


wojewódzki

ODN Poznań


(Szczepan Pustelnik

Adam Matlewski

Waldemar Tykwa

Mateusz Piotrowski

Mateusz Wawrzyniak

Filip Chwaciński)

Stefania Jóźwiak,

Mariusz Witkowski,

Anna Koprowska



 


6 Kwalifikacji do etapu rejonowego


10.


Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

Żłóbek Wielkopolski 2010”.


wojewódzki


Muzeum Etnograficzne
w Poznaniu – Oddział Muzeum Narodowego w Poznaniu



(Tomaszewski Tobiasz

i Lewandowski Kamil)


(- Derda Marcin

- Hubert Poszwa

- Sypniewski Tomasz

- Pustelnik Tymoteusz

- Koło plastyczne kl. III)


s. Aurelia Leszczyńska

Halina Nowicka

 


II nagroda



5 wyróżnień





11.


Konkurs na pracę

Nauczyciel XXI w”.


rejonowy

Wyższa Szkoła Techniczno – Pedagogiczna w Koninie


Aleksandra Gołdych

Przemysław Ciesielski


zakwalifikowanie
się do udziału
w projekcie



12.


Drużynowe mistrzostwa powiatu w szachach.


powiatowy

GOK Ślesin

(A. Perschke, W. Persczke, A. Matlewski,

S. Pustelnik)

Piotr Jabłoński

 


I miejsce







13.


Mistrzostwa powiatu

w sztafetowych biegach przełajowych.


powiatowy

Kazimierz Bisk.



(A. Kusiołek, A. Sibiński, D. Piesik,

B. Klimczak,

M. Modrzyński,

A. Adamczyk,

W. Mioducka, N. Galwas,

K. Perlińska,

W. Szymaniak).

Piotr Jabłoński

 


IX miejsce


14.


Powiatowy turniej w piłce nożnej dziewcząt.


powiatowy

Orlik Konin


(W. Jabłońska, W. Kusiołek, M. Łuczak,

K. Perlińska, W. Mioducka, S. Piotrowska,

M. Stolarska, W. Szymaniak, P. Szymańska,

W. Szymczak).

Piotr Jabłoński

 


II miejsce













15.


Indywidualne mistrzostwa powiatu w szachach.

 


powiatowy

GOK Ślesin


(A. Matlewski)

Daniel Kaczan


IV miejsce


16.


Indywidualne mistrzostwa powiatu w warcabach.


powiatowy

GOK Ślesin

(M. Łuczak)

Piotr Jabłoński

 


X miejsce


17.


Eliminacje do finału powiatowego w piłce ręcznej dziewcząt.


 


powiatowy

SP Kleczew



(W. Jabłońska, W. Kusiołek, N. Ligocka, W. Mioducka, S. Piotrowska, W. Słowińska, M. Stolarska, P. Szymańska, W. Szymaniak,

K. Perlińska, M. Łuczak)


Tomasz Borowski




 


III miejsce.


18.


Eliminacje do finału powiatowego w piłce ręcznej chłopców.

 


powiatowy

SP Kleczew



(S. Cyferkowski, A. Sibiński, M. Grzesiak, T. Jóźwiak, B. Perliński, A. Perschke, B. Klimczak, A. Kusiołek, M. Modrzyński,

P. Sobczak.


Tomasz Borowski


IV miejsce.



19.


Konkurs plastyczny
na czubek choinkowy.


gminny

Dom Kultury w Golinie

(I m. - Katarzyna Jagodzińska

II m. Sylwia Cieślak

III m. – Daria Frankowska

Wyróżnienia

Anna Antkowiak, Martyna Cieślak, Tobiasz Tomaszewski, Hubert Orchowski, Weronika Wojciechowska, Julia Łyskawa)


Przemysław Ciesielski

Halina Nowicka

Marzanna Zbierska

 


I miejsce

II miejsce

III miejsce


6 wyróżnień



20.


Przegląd Twórczości Bożonarodzeniowej

Konkurs Kolęd”.


gminny

Goliński Dom Kultury


(Schola „Wesołe Nutki”)


s. Aurelia Leszczyńska

 


wyróżnienie


21.


I Gminny Konkurs Recytatorski w Kawnicach.

 


gminny

SP w Kawnicach



(Adam Matlewski

Filip Chwaciński)

Aleksandra Gołdych

Paulina Kubsik


I miejsce

II miejsce


22.



Konkurs plastyczny „Dzień Kartofla”.



gminny

Dom Kultury

w Golinie



(Oliwia Dobrowolska

Julita Jakubowska

Wiktoria Szymańska)


Marek Wendt

Agnieszka Dobrowolska

Małgorzata Iwińska

Przemysław Ciesielski





 



wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie


23.


Jasełka” pt. Boże Narodzenie w krajach Europy.


 


gminny

DK Golina


(Grupa dzieci)

s. Laurencja Chodźko


wyróżnienie


24.


Mistrzostwa gminy w piłce nożnej chłopców.


gminny

Orlik Kawnice



(A. Sibiński, P. Sobczak, A. Kusiołek,

B. Klimczak, F. Zaborski, T. Tomaszewski,

D. Piesik, T. Jóźwiak, M. Modrzyński).

Tomasz Borowski

 


IV miejsce


25.


Drużynowe mistrzostwa gminy w piłce ręcznej dziewcząt.

 


gminne

SP Golina.

(W. Jabłońska, W. Kusiołek, N. Ligocka, W. Mioducka, S. Piotrowska, W. Słowińska, M. Stolarska, P. Szymańska, W. Szymaniak)


Tomasz Borowski

 


I miejsce.



26.


Drużynowe mistrzostwa gminy w siatkówce chłopców.


gminny

SP Golina.


(

S. Cyferkowski, A. Sibiński, T. Jóźwiak, A. Kusiołek, B. Perliński, A. Perschke, M. Modrzyński, F. Zaborski, A. Matlewski).

Tomasz Borowski


I miejsce.


27.


Drużynowe mistrzostwa gminy w piłce ręcznej chłopców.


gminny

Orlik Kawnice


P. Sobczak, B. Perliński, A. Sibiński, T. Jóźwiak, M. Modrzyński, S. Cyferkowski, K. Lewandowski.


Tomasz Borowski

 

I miejsce.




28.


Mistrzostwa gminy w piłce nożnej dziewcząt.


gminny

Orlik Kawnice



(R. Babiak, W. Jabłońska, W. Kusiołek,

M. Łuczak, A. Masłowska, W. Mioducka,

K. Perlińska, M. Stolarska, W. Szymaniak,

P. Szymańska).

Piotr Jabłoński


II miejsce


29.


Drużynowe mistrzostwa gminy w przełajowych biegach sztafetowych.


gminny

Stadion Golina


(A. Kusiołek, A. Sibiński, D. Piesik, B. Klimczak, M. Modrzyński, A. Adamczyk, W. Mioducka, N. Galwas, K. Perlińska, W.Szymaniak).

Tomasz Borowski


I miejsce


30.


Mistrzostwa gminy w halowej piłce nożnej chłopców.


gminny

SP Kawnice


(A. Kusiołek, A. Sibiński, B. Klimczak,

P. Sobczak, T. Jóźwiak, F. Zaborski,

M. Modrzyński).

Tomasz Borowski


II miejsce


31.


Indywidualne mistrzostwa gminy w warcabach.


gminny

GOK Ślesin







(M. Łuczak – II miejsce,

N. Ligocka – IV miejsce,

A. Matlewski – VII miejsce, T. Jóźwiak – III miejsce).


Tomasz Borowski,
Piotr Jabłoński


II miejsce,

IV miejsce,

VII miejsce

III Miejsce


32.


Indywidualne mistrzostwa gminy w szachach.


gminny

SP Przyjma


(A. Matlewski

S. Pustelnik)

Tomasz Borowski

 



I miejsce

V miejsce


33.


Mistrzostwa gminy
w unihokeju chłopców.


gminny

SP Kawnice

(A. Kusiołek, P. Sobczak, M. Modrzyński,

F. Zaborski, A. Sibiński,
T. Jóźwiak, Sz. Cyferkowski,
K. Lewandowski).

Tomasz Borowski

 


IV miejsce


34.


Mistrzostwa gminy

w unihokeju dziewcząt.


gminny

SP Kawnice


(M. Stolarska, M. Łuczak, W. Kusiołek,

N. Ligocka, P. Szymańska, W. Szymaniak,

W. Jabłońska, W. Mioducka, S. Piotrowska, W. Słowińska).

Piotr Jabłoński


 


III miejsce


35.


Konkurs artystyczny
im. Włodzimierza Pietrzaka pt. „Całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem”

 


międzynarodowy

Rada Oddziału Katolickiego Stowarzyszenia „CIVITAS CHRISTIANA” w Turku


Halina Nowicka,

s. Aurelia Leszczyńska


W trakcie realizacji



36.


Konkurs plastyczny
,, Całej Ziemi jednym

objąć nie można uściskiem”.


międzynarodowy


s. Aurelia Leszczyńska, Halina Nowicka,

Agnieszka Dobrowolska


W trakcie realizacji


37.


Konkurs plastyczny

Magiczne drzewo na kartach komiksu”.

 


ogólnopolski

Wyd. Znak

w Warszawie



Przemysław Ciesielski



W trakcie realizacji


38.


Konkurs edukacyjny
„Planeta Energii”.


ogólnopolski

Grupa ENERGA w imieniu spółki: „D&M ADVENTURE” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Nieporęcie



Halina Nowicka


W trakcie realizacji


39.


Moja biblioteka”.


ogólnopolski

X Poznańskie Spotkania Targowe –

Międzynarodowe Targi Poznańskie



Filip Chwaciński

Tomasz Sypniewski

(Aleksandra Gołdych)


W trakcie realizacji








40.


Dzień Babci po nowemu”.


wojewódzki

Wielkopolski Kurator Oświaty

Dyrektor Wielkopolskiego Centrum Onkologii



Aleksandra Gołdych


W trakcie realizacji


41.


Multitest 2010.


ogólnopolski

Centrum Edukacji Szkolnej


Stefania Jóźwiak

Mariusz Witkowski


W trakcie realizacji


42.


Konkurs plastyczno – literacki

na kartkę bożonarodzeniową z poetyckimi życzeniami.

 


gminny

Biblioteka Publiczna
w Golinie





Przemysław Ciesielski


W trakcie realizacji


43.


Ogólnopolski Konkurs Historyczny
„ 90. rocznica Bitwy Warszawskiej”.


ogólnopolski

ZGZOR RP


Przemysław Ciesielski


-----






44.


Konkurs historyczny

Koledzy z klasy, znajomi

z sąsiedztwa”.

 


ogólnopolski

Muzeum Żydów Polskich Warszawie


Przemysław Ciesielski


-----


45.


Konkurs fotograficzny
„Polska nieznana”.


ogólnopolski

Centrum Fotografii Krajoznawczej PTTK

Łódź


Przemysław Ciesielski

-----


46.


Konkurs Jan Paweł II w oczach dziecka „Odwaga świętości”.

ogólnopolski

- Muzeum w Bielsku Podlaskim - Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku

- Wydział Katechezy i Szkolnictwa

Katolickiego Kurii Drohiczynie





s. Aurelia Leszczyńska




-----


47.


Konkurs plastyczny na plakat

Prędkość zabija. Włącz myślenie”.


ogólnopolski

Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego




Marek Wendt





 


-----


48.


Konkurs literacko-plastyczny „Dlaczego miś Wojtek?”


ogólnopolski


Wydawnictwo

Pointa”




Marek Wendt

 


-----


49.


Plakat promujący

Europejski Fundusz Społeczny w Polsce


ogólnopolski

Krajowy Ośrodek EFS
w Centrum Projektów Europejskich

w Warszawie



Aleksandra Gołdych


-----


50.


Okruchy życia”.


ogólnopolski


Stowarzyszenie Teatralne Ingenium




Aleksandra Gołdych

 


-----



51.



Konkurs plastyczny „Prędkość zabija. Włącz myślenie”.


 


ogólnopolski

Ministerstwo Infrastruktury Sekretariat Krajowej rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Warszawa




Halina Nowicka, Małgorzata Iwińska



-----


52.


Konkurs polonistyczny

Złota Żabka”.


wojewódzki

EKOS Swarzędz



Przemysław Ciesielski


-----


53.


Konkurs literacki

Polegać jak na Zawiszy…”


wojewódzki

Wojewódzka Biblioteka Publiczna

w Poznaniu



Przemysław Ciesielski



-----


54.


Konkurs plastyczny

o bocianach.


powiatowy

SP w Jóźwinie


Halina Nowicka,

Anna Koprowska

Kornelia Pustelnik


 


-----


55.


Konkurs o bocianach:

Prezentacja multimedialna-

Bocian przedstawicielem ptaków brodzących”

Bocianie wędrówki
po Europie.


 


powiatowy

SP w Jóźwinie


Anna Koprowska


-----

 

 

 

Konkursy zewnątrzszkolne w roku szkolnym 2010/2011


II semestr




L.p.



Nazwa konkursu




Zasięg

Organizator


Osiągnięcia



Imię i nazwisko ucznia/nauczyciela



Osiągnięcia

miejsca


1.


Konkurs literacki „Stół miejscem spotkania rodzinnego”.

 


ogólnopolski


CEN Włocławek


(Krystian Konieczka)


Przemysław Ciesielski



wyróżnienie


2.


Konkurs literacki „Wiersz

o Pakości i Kalwarii Pakoskiej”.

 


ogólnopolski


UM i G w Pakości


(Michał Jóźwiak)


Przemysław Ciesielski



III miejsce


3.


Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna OLIMPUSEK.


ogólnopolski


OLIMPUS –Warszawa


(Martyna Banaszak)

Halina Nowicka

(Natalia Szmytkiewicz)

Danuta Wysokowska


(Martyna Kudleska

Iwona Kasprzak

Agnieszka Dobrowolska


XI miejsce


XI miejsce




XXIII miejsce



4.


Konkurs Literacki – „Jan Paweł II przyjaciel dzieci i młodzieży”.


ogólnopolski


Zespół Szkół Stowarzyszenia Oświatowego im. Ignacego Łukaszewicza w Dębnie


(Klaudia Wicińska

Adam Matlewski

Martyna Szmajdka)


s. Aurelia Leszczyńska


1 miejsce

2 wyróżnienia



5.


XV Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Ireny Kwinto

Życie bajka jest”.


ogólnopolski


Młodzieżowy Dom Kultury w Lidzbarku Warmińskim


(Radosław Mazurczak)

(Bartosz Sędziak)

(Filip Chwaściński, Martyna Tamulska)


Aleksandra Gołdych

Danuta Wysokowska



4 wyróżnienia


6.


XV Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce.

 


wojewódzki


Stowarzyszenie Gmin

i Powiatów Wielkopolskich


(Krystian Konieczka, Magdalena Stolarska, Jakub Dobrowolski, Szczpan Pustelnik, Adam Matlewski)


Jolanta Krucka


2 razy I miejsce

2 razy II miejsce

III miejsce


7.


Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski w Szachach.


wojewódzki


Szkolny Związek Sportowy WIELKOPOLSKA

 


(Drużyna)

Piotr Jabłoński



XIII miejsce



8.



XX Koniński Konkurs Poezji Dziecięcej.



międzypowiatowy



Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

w Koninie

Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie

 



(Wiktoria Jabłońska)

(Monika Grzybulska)


Aleksandra Gołdych




I miejsce

wyróżnienie



XIV Konkurs Plastyczny „Pejzaż wielkopolski.


regionalny


CKiS Konin


(Tomasz Sypniewski)


Marek Wendt




finalista


9.


Eliminacje do finału powiatowego w koszykówce chłopców.

 


rejonowy


Kleczew


(Drużyna)

Nauczyciele

wych. fiz.



III miejsce


10.


Eliminacje do finału powiatowego w piłce nożnej chłopców.

 


rejonowy


Kawnice



(Drużyna)

Nauczyciele wych. fiz.


IV miejsce


11.


Konkurs Biblijny – Ewangelia

wg św. Łukasza.


powiatowy


Centrum Szkoleniowe Wiedza w Koninie



(Michał Jóźwiak)


s. Aurelia Leszczyńska


wyróżnienie

 


12.


V Powiatowy Konkurs Informatyczny Szkół Podstawowych.


powiatowy



Szkoła Podstawowa
nr 15 im. Polskich Olimpijczyków
w Koninie


(Monika Grzybulska,
Tomasz Jóźwiak)


Mariusz Witkowski



IV miejsce


13.


Eliminacje do mistrzostw powiatu w piłce koszykowej.

 


powiatowy


Kleczew




(Grupa SKS)

Piotr Jabłoński


III miejsce


14.


Mistrzostwa powiatu

w indywidualnych biegach przełajowych.


powiatowy


Kazimierz Biskupi





(Natalia Galwas

Wiktoria Perschke

Dawid Piesik)

Piotr Jabłoński


XXXIV miejsce

XXVIII miejsce

XXXV miejsce


15.


Mistrzostwa gminy w piłce nożnej dziewcząt.


powiatowy


Starostwo Powiatowe

w Koninie.




(Grupa SKS)


Piotr Jabłoński


II miejsce





 


16.



Eliminacje do mistrzostw powiatu w piłce ręcznej.

 



powiatowy


Kleczew



(Grupa SKS)

Piotr Jabłoński


III miejsce


17.


Drużynowe mistrzostwa powiatu w szachach.



powiatowy


Ślesin



(Drużyna)

Piotr Jabłoński



I miejsce



18.


Turniej piłki ręcznej.


powiatowy


Kleczew



(Grupa SKS)

Piotr Jabłoński


wyróżnienie



19.


Indywidualne mistrzostwa powiatu w warcabach.



powiatowy


Ślesin



Marta Łuczak


Piotr Jabłoński



 


X miejsce



20.


Mistrzostwa powiatu w piłce nożnej dziewcząt.



powiatowy


Kawnice

 


(Grupa SKS)

Piotr Jabłoński


II miejsce


21.


Turniej piłki ręcznej dziewcząt z okazji Dnia Dziecka.

 


powiatowy


SP Kleczew



(Grupa SKS)

Piotr Jabłoński


I miejsce


22.


Mistrzostwa powiatu w sztafetowych biegach przełajowych.



powiatowy


Kazimierz Biskupi



(Grupa SKS)

Tomasz Borowski /Piotr Jabłoński



IX miejsce


23.


Konkurs pożarniczy

Młodzież zapobiega pożarom”.


gminny


SP Golina


(Wiktoria Andrzejewska)


Przemysław Ciesielski



I miejsce


24.


III Gminny Konkurs Tańca.


gminny


SP Golina


(Kółko taneczne)

Alina Król,

Agnieszka Dobrowolska, Marzanna Zbierska





III miejsce


25.


Konkurs plastyczny „Niespotykane drzewo”.


gminny


Przedszkole „Baśniowy Dworek” w Golinie


(Alan Tomczak,

Piotr Kucharski)


Aleksandra Bukowska


I miejsce

wyróżnienie






26.



II Gminny Konkurs Matematyczny

Klas Drugich „Myślę i liczę”.

 



gminny


SP w Golinie




(Dominik Perliński)

Ewa Kazimierczak


(Weronika Wawrzyniak)


Iwona Kasprzak


(Martyna Kudlewska)

Iwona Kasprzak


(Dominik Perliński

Mikołaj Wójcik)



I miejsce




II miejsce





III miejsce


I miejsce


II miejsce

 


27.


I Gminny Konkurs Ekologiczny

Z ekologia na Ty” – test dla klas III.

 


gminny


Szkoła Podstawowa

im. Juliusza Słowackiego

w Golinie



(Kewin Zaworski,

Natalia Szmytkiewicz)


Nauczyciele przyrody




2 wyróżnienia


28.


I Gminny Konkurs

Języka Angielskiego.

 


gminny


Szkoła Podstawowa

im. Juliusza Słowackiego

w Golinie


(Adam Matlewski, Oliwia Lewandowska, Filip Chwaściński, Sandra Piotrowska)


Ewelina Szubińska,

Beata Matczak

 


Klasy VI


I miejsce

III miejsce


Klasy V


II miejsce

III miejsce



29.



I Gminny Konkurs Ekologiczny

Z ekologia na Ty” – konkurs plastyczny.

 


gminny


Szkoła Podstawowa

im. Juliusza Słowackiego w Golinie


(Oliwia Dobrowolska

Zuzanna Kowalska

Martyna Kudlewska

Martyna Cieślak

Klaudia Szymaniak)


Nauczyciele przyrody



II miejsce


4 wyróżnienia





30.


II Gminny Konkurs Ekologiczny

Z ekologia na Ty” – test dla klas IV-VI.

 


gminny


Szkoła Podstawowa

im. Juliusza Słowackiego w Golinie


(Piotr Sobczak

Kinga Strzelczyk

Kewin Stolarski)


Anna Koprowska



I miejsce

II miejsce

III miejsce


31.


Konkurs czytania ze zrozumieniem

klas III.


gminny


Szkoła Podstawowa

w Kawnicach


(Sandra Żerkowska, Natalia Szmytkiewicz)


Agnieszka Dobrowolska,

Danuta Wysokowska



I miejsce


III miejsce







32.


Konkurs Recytatorski „Jan Paweł II – liczy się świętość”.


gminny


Dom Kultury w Golinie


(Filip Chwaściński, Michał Jóźwiak)


s. Aurelia Leszczyńska

Przemysław Ciesielski



II miejsce


wyróżnienie


33.


III Gminny Konkurs Matematyczny


gminny


SP Golina



(Krystian Konieczka, Filip chwaściński,Mateusz Wawrzyniak)

Nauczyciele matematyki


I miejsce (4kl.)

I miejsce (5kl.)

II (6 kl.)





34.


II Gminny Konkurs Ortograficzny.


gminny


Szkoła Podstawowa

im. Juliusza Słowackiego w Golinie


(Sandra Piotrowska, Krystian Konieczka)


Aleksandra Goldach

Agnieszka Pakuła,

Przemysław Ciesielski

 


I miejsce

III miejsce


35.


Konkurs plastyczny

na najciekawszą ozdobę na stół wielkanocny”.

 


gminny


Dom Kultury

w Golinie


(Piotr Kucharski, Alan Tomczak,

Kinga Łuczak, Laura Plewczyńska, Magdalena Walczak, Emilia Nowak)



Halina Nowicka,

Iwona Derek,

Aleksandra Bukowska,

Żaneta Wilant,

Przemysław Ciesielski




6 wyróżnień


36.


Indywidualne mistrzostwa

gminy w tenisie stołowym.

 


gminny



SP Kawnice



(Piotr Sobczak)

Nauczyciele wych. fiz.


III miejsce





37.


Drużynowe mistrzostwa gminy w koszykówce chłopców.

 


gminny


SP Golina



(Drużyna)

Nauczyciele wych. fiz.



I miejsce


38.


Sztafetowy bieg przełajowy o puchar dyrektora gimnazjum.

 


gminny


Gimnazjum w Golinie



(Drużyna)


Piotr Jabłoński


I miejsce


39.


Gminne indywidualne biegi przełajowe.

 


gminny


Stadion Golina


(Dawid Piesik

Bartosz Perliński

Tobiasz Tomaszewski)

Nauczyciele wych. fiz.



I miejsce

II miejsce

III miejsce



40.


Mistrzostwa gminy w piłce nożnej chłopców.


gminny


SP Kawnice



(Drużyna)

Nauczyciele wych. fiz.



I miejsce


41.


I Memoriał im. M. Sikorskiego

w piłce nożnej chłopców.

 


gminny


SP Radolina



(Drużyna)

Nauczyciele wych. fiz.



II miejsce


42.


Mistrzostwa gminy w piłce nożnej dziewcząt.



gminny


SP Kawnice




( grupa SKS)

Piotr Jabłoński


II miejsce



43.


Mistrzostwa gminy w sztafetowych biegach przełajowych.



gminny


SP Golina



(Grupa SKS)

Tomasz Borowski

Piotr Jabłoński



I miejsce




44.


Indywidualne mistrzostwa gminy w warcabach.



gminny


SP Przyjma


(Marta Łuczak

Natalia Ligocka)


Piotr Jabłoński



II miejsce


IV miejsce


45.


Indywidualne mistrzostwa gminy w szachach.



gminny


SP Przyjma



Wiktoria Perschke

Piotr Jabłoński



II miejsce



46.


Mistrzostwa gminy w unihokeju.



gminny


SP Kawnice



(Grupa SKS)

Piotr Jabłoński


III miejsce



47.


Mistrzostwa gminy w piłce ręcznej.



gminny


SP Golina



(Grupa SKS)

Piotr Jabłoński


I miejsce


48.


Mistrzostwa gminy w piłce siatkowej dziewcząt.



gminny


SP Golina



(Grupa SKS)

Piotr Jabłoński




II miejsce


49.


Indywidualne mistrzostwa gminy

w tenisie stołowym.


gminny


SP Kawnice


(Wiktoria Andrzejewska Wiktoria Jabłońska

Marta Łuczak

Klaudia Wicińska)


Piotr Jabłoński



VI miejsce

VIII miejsce

IV miejsce

X miejsce


50.


Mistrzostwa gminy w piłce koszykowej dziewcząt.

 



gminny


SP Golina




(Grupa SKS)

Piotr Jabłoński



II miejsce


51.


Mistrzostwa gminy

w indywidualnych biegach przełajowych.


gminny


SP Golina


(Wiktoria Perschke, Martyna Cielak

Kilmczak Dagmara

Słowińska Justyna)

Piotr Jabłoński



I miejsce

IV miejsce

V miejsce

VII miejsce


52.


Mistrzostwa gminy w piłce nożnej dziewcząt.


gminny


SP Golina


(Grupa SKS)


Piotr Jabłoński




III miejsce


53.


Ogólnopolski Konkurs

Eko – wynalazek”.


ogólnopolski


Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych






Agnieszka Sołtysiak




W trakcie realizacji


55.


Ogólnopolski Konkurs Poetycki

List do Ojca”.


ogólnopolski


Komisja Rodziny

i Polityki Społecznej Senatu RP

Zespół Tato.Net Fundacji im. Cyryla

i Metodego



Aleksandra Gołdych


W trakcie realizacji


56.


Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

Beskidzka 5”.



ogólnopolski


Magazyn Turystyki Beskidzkiej Beskidtrek

 


Halina Nowicka


W trakcie realizacji







57.


XVI Międzynarodowy Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci

i Młodzieży

Zawsze zielono, zawsze niebiesko”.


międzynarodowy


Galeria i Ośrodek

ogólnopolski

Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu




Marek Wendt,

Halina Nowicka


-----


58.


X Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Oddziałów i Klas Integracyjnych


międzynarodowy

Szkoła Podstawowa nr 25 w Elblągu
i Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły

nr 25

„Mrowisko”

 


Halina Nowicka

Małgorzata Iwińska

Alina Król

Żaneta Wilant


-----


59.


XI edycja Międzynarodowego Konkursu Plastycznego

Wielcy znani i nieznani” Paull Klee

spacer z kolorem.

 


międzynarodowy


MDK Rybnik


Marek Wendt


-----


60.


Konkurs plastyczny „Wspólna praca

i zabawa w przedszkolu, szkole i poza nią”.

 


międzynarodowy


SP Elbląg


Alina Król



-----


61.


Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

pt. „Wesoła Wielkanoc”.


ogólnopolski


Stowarzyszenie

na Rzecz Dzieci

i Rodzin „Ponad granicami”

w Ustroniu.



Iwona Derek,

Aleksandra Bukowska

-----


62.


Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Ozdoby świąteczne wielkanocne.


ogólnopolski


Przedszkole

w Zembrowie



Iwona Derek,

Aleksandra Bukowska



-----





63.


Konkurs ekologiczny

Bądź po stronie natury”.


ogólnopolski


Fundacja Nasza Ziemia



Alina Król,

Żaneta Wilant



-----


64.


Konkurs plastyczny
„ Błogosławiona Karolino,

świeć nam przykładem”.


 


ogólnopolski



Sanktuarium

w Zabawie


s. Laurencja Chodźko


-----


65.


Konkurs literacki i plastyczny

- Mój szkolny kolega z misji

Mieć Jedno Serce i Jednego Ducha”.

 


ogólnopolski


adgentes.pl


s. Laurencja Chodźko






-----


66.


Konkurs plastyczny

Jan Paweł II – bliski dzieciom”.


ogólnopolski


opoka.org.pl



s. Laurencja Chodźko,

s. Aurelia Leszczyńska



-----


67.


Konkurs Literacki – „Jan Paweł II przyjaciel dzieci i młodzieży”.

 


ogólnopolski


Zespół Szkół w Dębnie



s. Aurelia Leszczyńska



-----


68.


Konkurs plastyczny

Powódź, pożar dniem czy nocą straż przychodzi ci z pomocą”.


ogólnopolski


Komendanta Główny Państwowej Straży Pożarnej



Aleksandra Gołdych,

Alina Król,

Agnieszka Dobrowolska, Marzanna Zbierska

Żaneta Wilant



-----


69.


Konkurs na opowiadanie

o tematyce olimpijskiej.

 


ogólnopolski


MKOL Warszawa





Agnieszka Pakuła



-----


70.


Konkurs plastyczny

Zdrowe warzywa i owoce”.


ogólnopolski


Przedszkole nr 186 „Mieszkańcy Łąki”

w Poznaniu



Aleksandra Bukowska


-----


71.


Konkurs ekologiczny

Ekologiczny Pierwszy dzień Wiosny”.

 


ogólnopolski


Fundacja Nasza Ziemia



Żaneta Wilant




-----


72.


Konkurs plastyczny

Mój ulubiony bohater książkowy”.

 


ogólnopolski


Szkoła Podstawowa nr13 z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Sienkiewicza

w Mysłowicach



Halina Nowicka

Małgorzata Iwińska

Alina Król

Żaneta Wilant


-----


73.


III Ogólnopolski Integracyjny Konkurs Plastyczny na ilustrację do wiersza Jana Brzechwy „Ryby, żaby i raki”.


 


ogólnopolski


MDK w Radomsku patronat Marszałek województwa łódzkiego



Marek Wendt

Alina Król,

Agnieszka Dobrowolska, Marzanna Zbierska

Żaneta Wilant



-----


74.



Konkurs edukacyjny

Planeta Energii”.


ogólnopolski


Grupa ENERGA SA

Gdańsk

Patronat honorowy: Minister Edukacji Narodowej



Halina Nowicka


-----


75.


Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Mężczyzna w szarości”.


ogólnopolski


Gimnazjum

w Sierakowie im.

Przyjmy – Przyjemskiego



Halina Nowicka

Żaneta Wilant


-----


76.


XV Ogólnopolski Konkurs im. Ireny Kwinto „Życie bajką jest”

pt. „Legenda o Łynie.


ogólnopolski


Młodzieżowy Dom Kultury im. Ireny Kwinto w Lidzbarku Warmińskim


Halina Nowicka

Żaneta Wilant,

Marek Wendt


-----


77.


II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Mój ulubiony bohater książkowy” dla uczniów niepełnosprawnych.

 


ogólnopolski


Śląskie Kuratorium Oświaty


Agnieszka Sołtysiak


-----


78.


Konkurs plastyczny

5 porcji warzyw, owoców lub soku”

 

ogólnopolski


Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków



Małgorzata Iwińska

Halina Nowicka


-----


79.


Ogólnopolski Konkurs na plakat promujący hasło „Po stronie natury”.

 


ogólnopolski


Fundacja Nasza Ziemia



Agnieszka Sołtysiak


-----


80.


Konkurs plastyczny

Beskidy farbą malowane”.


ogólnopolski


Akcja „Poznaj

Beskidy” Rajcza


Marek Wendt



-----


81.


Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Poezja w obrazach. Tropy miłości”.


ogólnopolski


Pałac Młodzieży – Pomorskie Centrum Edukacji



Aleksandra Gołdych

__


82.


Konkurs taneczny

X - lat integracji na scenie w tańcu

i piosence.

 


powiatowy


SP nr 15 w Koninie


Alina Król


-----


83.


Konkurs literacki

ze znajomości twórczości Małgorzaty Musierowicz

Piątka z Jeżycjady”.

 


powiatowy


SP im. Polskich Olimpijczyków w Koninie



Agnieszka Pakuła,

Przemysław Ciesielski




-----


84.


Konkurs Wiedzy

o Krajach Anglojęzyczny

i Niemieckojęzycznych.


 


powiatowy


Miejski Ośrodek Doskonalenia Zawodowego
w Koninie.



Ewelina Szubińska

Beata Matczak



-----


85.


Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych.


 


powiatowy


MODN w Koninie



Beata Matczak


-----


86.


Mistrzostwa powiatu w indywidualnych biegach przełajowych.


powiatowy


MOSiR Konin



(Drużyna)

Nauczyciele wych. fiz.



-----


 

 

Poprawiony: sobota, 18 czerwca 2011 10:39
 
Zestawienie (2010-2011) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Witkowski   
piątek, 04 marca 2011 21:08
Skalowanie czcionki:

Konkursy wewnątrzszkolne w roku szkolnym 2010/2011

I semestr




L.p.


Tytuł konkursu/ zawodów



Organizator



Osiągnięcia

(miejsca, imiona i nazwiska uczniów)



1.


Anglo- Quiz dla klas V

 


Ewelina Szubińska

I miejsce - Filip Chwaciński,

II miejsce - Karolina Żmijewska,

III miejsce - Klaudia Wicińska


2.


Anglo-Quiz dla klas VI

 


Ewelina Szubińska

I miejsce - Adam Matlewski,

II miejsce - Tomasz Sypniewski,

III miejsce - Tomasz Jóźwiak


3.


Konkurs plastyczny „Witches- Hexen”


Magdalena Mielcarek Mirek, Ewelina Szubińska

I miejsce - Martyna Kudlewska,

II miejsce - Daria Franikowska

III miejsce - Wiktoria Słomka

Wyróżnienia - Magdalena Stolarska, Marta Łuczak


4.


Pierwszoklasista bezpieczny na drodze,

w szkole i w domu( plastyczny, wiedzy)


Żaneta Wilant

I miejsce - Kalina Kulczak(wiedzy)

III miejsce Aleksander Zellek(wiedzy)

I miejsce - Nikola Bąkowska(plastyczny)

Wyróżnienie Nikola Raczyńska(plastyczny)

II miejsce - miejsce Paulina Woźniak(wiedzy)


5.


Szkolny turniej w halowej piłce nożnej
o Puchar Posła RP Eugeniusza Grzeszczaka.


Tomasz Borowski, Piotr Jabłoński

I miejsce - VI b

II miejsce - VI c

III - miejsce VI d

IV miejsce - VI a


6.


Konkurs plastyczny-„Piłsudski w oczach dziecka”


Halina Nowicka


Marzanna Zbierska

 

3 wyróżnienia:

Daria Suta

Justyna Jabłońska

Sebastian Mioducki

wyróżnienie


7.

I Gminny Konkurs Recytatorski

- etap wewnątrzszkolny w Golinie


Nauczyciele poloniści

I miejsce - Liwia Skórzewska, Adam Matlewski, Kacper Jóźwiak

II miejsce - Filip Chwaciński, Oliwia Dobrowolska, Szymon Kierzek


8.

Konkurs na kartkę bożonarodzeniową

Aleksandra Gołdych

I miejsce - Wiktoria Słowińska

II miejsce - Daria Pawelska

 


9.


Konkurs recytatorski klas II


Arleta Skibińska


I miejsce - Adrian Brud

II miejsce - Justyna Jabłońska

III miejsce - Jakub Sędziak

 


10.

Konkurs poetycki

na wiersz na Dzień Nauczyciela

Przemysław Ciesielski

I miejsce – Michał Jóźwiak

II miejsce Weronika Walczak,

III miejsce – Waldemar Tykwa


11.

Ekologiczny konkurs dla klas I-III

Anna Koprowska, Żaneta Wilant, Agnieszka Sołtysiak

W trakcie realizacji


12.

Konkurs na klasowe pisemko promujące zdrowie i aktywność fizycz.

Agnieszka Dobrowolska

W trakcie realizacji


13.

Konkurs plastyczny ,, Zdrowo jem
i aktywnie spędzam dzień”.

Agnieszka Dobrowolska

W trakcie realizacji


14.

Konkurs plastyczny

-Fryderyk Chopin oczami dziecka.

Kornelia Topor-Pustelnik

W trakcie realizacji

 

 

 

Konkursy wewnątrzszkolne w roku szkolnym 2010/2011

II semestr



L.p.


Tytuł konkursu/ zawodów



Organizator

 



Osiągnięcia

(miejsca, imiona i nazwiska uczniów)



1.


Konkurs plastyczny
„W Roku Prymasa Tysiąclecia”.


P. Ciesielski


I m. – Krystian Konieczka

II m. - Aleksandra Kasprzak

III m. – Wiktor Osowicz



2.


Konkurs znajomości lektur.

 


Ż. Wilant


II m. - Olga Gradecka


3.


Konkurs fotograficzny „ Zwiastuny wiosny”.


A. Koprowska


I m. - Mateusz Wiśniewski,

II m. - Mateusz Piotrowski,

III m. - Wiktoria Kołodziejczak


4.


Konkurs ekologiczny klas IV.


A. Koprowska


I m. - Ktystian Konieczka,

II m. - Mateusz Jasiński



5.


Konkursu na plakat z okazji uchwalenia

Konstytucji 3 Maja.

 


A. Sołtysiak

E. Szubińska


I m. - Klasa IVa


6.


Szkolny konkurs ortograficzny klas III.


E. Kazimierczak

H. Nowicka

D. Wysokowska


I m. – Dominik Lewandowski

II m. - Lucyna Stokowska

III m. – Piotr Staszak


7.


Szkolny turniej piłki ręcznej dziewcząt.

 


P. Jabłoński


Uczennice klas: Va, Vb, Vc, VIc.



8.


Konkurs z wiedzy o języku niemieckim.


M. Mirek


Klasy III:

I m.-Piotr Sobczak,

II m.- Agata Ślebioda,

III m-Krystian Bobrowski;


Klasy IV:

1m.-Krystian Konieczka,

II m.- Jakub Hajewski,

III m. -Wiktoria Perschke;


Klasy V:

1m.- Sandra Piotrowska

,II m.-Wiktoria Szymaniak,

III m.-Filip Chwaciński;


Klasy VI:

1m.-Adam Matlewski,

II m.-Mateusz Piotrowski,

III m.-Oliwia Lewandowska,

III m. - Kacper Rewers.



9.


Konkurs „Eko – strój”.

 


Samorząd Uczniowski


I m. - Klasa I a


10.


Konkurs „Darujmy światu pokój”.


s. L. Chodźko


I m. -Miłosz Łukasiewicz

 


11.


Przedmiotowy Konkurs Informatyczny.


M. Witkowski


I m. - Monika Grzybulska,
II m. - Tomasz Jóźwiak,
III m. - Kacper Rewers



12.


Konkurs przyrodniczy „Zwierzęta pól i lasów naszej okolicy”.



A. Koprowska


I m. - Jakub Dobrowolski

II m. - Oliwia Dobrowolska

III m. - Magdalena Stolarska



13.


Hit plastyczny semestru I”.


M. Wendt



I m. - Jakub Dobrowolski


14.


Hit plastyczny semestru II”.

M. Wendt


W trakcie realizacji



15.


Konkurs Pięknego Czytania.

 


A. Dobrowolska,

K. Pustelnik



W trakcie realizacji


 

 

 

 

Poprawiony: sobota, 18 czerwca 2011 10:43
 
Ewaluacja konkursów (2009-2010) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Witkowski   
czwartek, 08 lipca 2010 09:53
Skalowanie czcionki:

Ewaluacja konkursów wewnątrz- i zewnątrzszkolnych
w roku szkolnym 2009/2010

W roku szkolnym 2009/2010 uczniowie Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie wzięli udział w 61 konkursach wewnątrzszkolnych i 104 zewnątrzszkolnych. Swoje zdolności i umiejętności sprawdzali w rywalizacjach: plastycznych, literackich, religijnych, przyrodniczych, matematycznych, zawodach sportowych na różnych szczeblach: szkolnym, gminnym, powiatowym, wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym.

 

Nasi uczniowie zajęli łącznie:

*  93 razy I miejsce,

*  97 razy II miejsce,

*  82 razy III miejsce,

*  10 - krotnie IV miejsce.

 Otrzymali 179 wyróżnień.

 Laureatami zostały 24 osoby.

 

Z tego na:

Szczeblu szkolnym:

*  85 razy zajęli I miejsce,

*  82 razy zajęli II miejsce,

* 70 - krotnie zajęli III miejsce,

* otrzymali  145 wyróżnień,

* laureatami zostało 16 osoby.

 

Szczeblu gminnym:

* 8 - krotnie zajęli I miejsce,

* 10 - krotnie zajęli II miejsce,

* 8 - zajęli III miejsce,

* 10 - krotnie zajęli IV miejsce,

* otrzymali 17 wyróżnień.

 

Szczeblu powiatowym:

* raz zajęli II miejsce,

* raz zajęli III miejsce,

* otrzymali 3 dyplomy uczestnictwa.

 

Szczeblu rejonowym:

* laureatami zostało 4 uczniów

* otrzymali 2 dyplomy uczestnictwa

 

Szczeblu wojewódzkim:

* dwa razy zajęli II miejsce,

* 3 - krotnie zajęli III miejsce,

* otrzymali 5 wyróżnień,

* laureatami zostało 3 uczniów.

 

Szczeblu ogólnopolskim:

* otrzymali 11 wyróżnień,

* laureatem został 1 uczeń,

* otrzymali 5 podziękowań.

 

Szczeblu międzynarodowym:

* 1 uczeń otrzymał wyróżnienie.

 

Wnioski:

Udział przedstawicieli Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w różnego typu konkursach, służy wszechstronnej promocji placówki, nie tylko w środowisku lokalnym, ale także poza nim. Należy nieustannie (bez względu na wyniki) mobilizować i motywować uczniów do działania. Rozwijać ich zainteresowania, pasje i ukryte talenty. Ponadto ciągle należy zachęcać  dzieci do uczestniczenia w różnych konkursach, rozgrywkach i zawodach. Warto zauważyć, że każdy, nawet najmniejszy sukces naszych podopiecznych jest powodem  do satysfakcji i zadowolenia.

 

Przemysław Ciesielski

Poprawiony: piątek, 09 lipca 2010 12:52
 
Zestawienie (2009-2010) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Witkowski   
czwartek, 08 lipca 2010 11:11
Skalowanie czcionki:

 

Zestawienie konkursów zewnątrzszkolnych i zawodów sportowych,
w których udział wzięli uczniowie
Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie
w roku szkolnym  2009/2010

 

 Nazwa konkursu     ZasięgOrganizator  Osiągnięcia 
 Imię i nazwisko ucznia/nauczyciela   Osiągnięciamiejsca
Konkurs plastyczny „Skąd się wzięło jezioro Wielichowskie  na Warmii? Ogólnopolski Konkurs im. Ireny Kwinto pt. „Życie bajką jest”. ogólnopolskiMDK im. Ireny Kwinto w Lidzbarku Warmińskim (Martyna Banaszak) Halina Nowicka Aleksandra Gołdych wyróżnienie  
Konkurs fotograficzny „Wojsko Polskie na Biało-Czerwonej”. ogólnopolskiMinisterstwo Obrony Narodowej w Warszawie (Oliwia Dobrowolska) Przemysław Ciesielski wyróżnienie  
Konkurs na scenariusz związany z Fryderykiem Chopinem. ogólnopolskiŁódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli (grupa)Monika Łasińska wyróżnienie
Wielki konkurs słownictwa z „Wir”. ogólnopolskiWydawnictwo Wir Warszawa (Filip Chwaciński Patrycja Janicka Aleksander Perschke Michał Jóźwiak Jakub Dobrowolski, Oliwia Dobrowolska Nikola Szygenda Agnieszka Kucharska Olga Kubalińska) Magdalena  Mirek        9 laureatów       
Konkurs plastyczny „Kominek sercem domu”. ogólnopolskiKominek.org (Justyna Jabłońska) Kornelia Pustelnik  wyróżnienie  
Konkurs literacki „Moja Mała Solidarność”. ogólnopolskiEuropejskie Centrum Solidarności w Gdańsku (Filip Chwaciński, Sandra Piotrowska, Aleksander Perschke, Sebastian Szumiński, Bartosz Sędziak) Aleksandra Gołdych 5 podziękowań  
Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny „Polonusik”. ogólnopolskiDolnośląskie Centrum Humanistyczne „Polonus” w Wałbrzychu (Sandra Piotrowska, Oliwia, Jakub Dobrowolscy, Adam Świnka, Nikola Kopeć, Konrad Orzechowski, Michał Jóźwiak) Aleksandra Gołdych Przemysław Ciesielski 6 wyróżnień  
I Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Polscy sportowcy na olimpiadach i mistrzostwach świata – sporty zimowe”. ogólnopolskiSzkoła Podstawowa nr 23 im. Olimpijczyków Polskich z Lublina (Filip Chwaciński)Aleksandra  Gołdych wyróżnienie
Konkurs przyrodniczy „Nasza Ziemia”                       - środowisko przyrodnicze  wczoraj, dziś i jutro”.  ogólnopolskiPaństwowy Instytut Geologiczny we Wrocławiu   (Tomasz Sypniewski) Agnieszka Sołtysiak laureat  
Konkurs plastyczny „ Mój Grunwald”. ogólnopolskiZamek w Malborku (Hubert Szyk) Aleksandra BukowskaMarek Wendt  wyróżnienie  
IX Międzynarodowy konkurs plastyczny oddziałów i klas integracyjnych „Wspólna praca                        i zabawa w szkole” ogólnopolskiSzkoła Podstawowa nr 15 w Elblągu (Hubert Orchowski) Żaneta Wilant Alina Król Małgorzata Iwińska Halina Nowicka wyróżnienie  
IX Wielkopolskie Igrzyska Klas Integracyjnych Konin 2010 pt. „Na ludową nutę”. wojewódzkiSzkoła Podstawowa nr 15 im.Polskich Olimpijczyków                           w Koninie (Dominik Klimczak, Adrian Stawniak, Natalia Ignaczak, Kewin Zaborski, Szymon Kierzek) Halina Nowicka Alina Król Żaneta Wilant II miejsce  
Konkurs plastyczny szopek „Żłóbek Wielkopolski”. wojewódzkiMuzeum Narodowe w Poznaniu Oddz. Muzeum Etnograficzne (Huberta Szyk) (Szczepana i Tymoteusz Pustelnik; Agata Woźniak Aleksandra Adamczyk)s. Aurelia Leszczyńska II  miejsce 1 wyróżnienie specjalne1 wyróżnienie
Finał wojewódzki w drużynowych mistrzostwach w szachach. wojewódzkiZbąszyń (grupa)Piotr JabłońskiTomasz Borowski XIV miejsce
Konkurs recytatorski A. Mickiewicza. wojewódzkiODN Poznań (Adam Matlewski) Paulina Kubsik wyróżnienie  
Konkurs recytatorski, plastyczny „Całej ziemi jednym nie można objąć uściskiem”. wojewódzkiCivitas Christian Turek (Adam Matlewski) s. Aurelia Leszczyńska wyróżnienie  
Drużynowe mistrzostwa powiatu w szachach. powiatowyŚlesin (drużyna) Piotr JabłońskiTomasz Borowski II  miejsce
Eliminacje do finału powiatowego w piłce ręcznej dziewcząt. powiatowyKleczew (drużyna) Piotr JabłońskiTomasz Borowski     III  miejsce
I Gminny Konkurs Ortograficzny. gminny Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Golinie (Sandra Piotrowska) (Adam Matlewski) (Agnieszka Kucharska)(Martyna Molenda) (Daria Świątek)  Aleksandra Gołdych Agnieszka Ciesielska Kl. IV I miejsce KL. V II miejsce III miejsce Kl. VI I miejsce II miejsce
Konkurs literacki „Jesień w poezji”. gminny Biblioteka Miejska w Golinie (Tomasz Sypniewski, Agata Brud, Wiktoria Andrzejewska, Michał Jóźwiak, Tomasz Jóźwiak, Justyna Pazera, Sylwia Okunowska, Oliwia Dobrowolska, Marcin Brud, Agata Woźniak) Przemysław Ciesielski  I, II, III miejsce 10 wyróżnień  
I Gminny Konkurs Tańca. gminny Szkoła podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Golinie (grupa) Agnieszka Dobrowolska, Alina Król, Żaneta Wilant, Marzanna Zbierska wyróżnienie
Konkurs przyrodniczy „Bocianie Krajobrazy” - prezentacja multimedialna. powiatowySzkoła Podstawowa  w Jóźwinie (Dominika Gruszka)Agnieszka Sołtysiak III miejsce
Mistrzostwa powiatu w pływaniu. powiatowyMOS i R Konin (Marta Łuczak) Piotr JabłońskiTomasz Borowski II miejsce  
Mistrzostwa w pływaniu o puchar Prezydenta Miasta Konina. powiatowy MOS i R Konin (Marta Łuczak) Piotr JabłońskiTomasz Borowski II miejsce   
Mistrzostwa gminy w piłce ręcznej. gminny Szkoła Podstawowa w Przyjmie (drużyna)Piotr JabłońskiTomasz Borowski   II miejsce
Sztafetowe Biegi Przełajowe o Puchar Dyrektora Gimnazjum. gminny Gimnazjum w Golinie (drużyna)Piotr JabłońskiTomasz Borowski II miejsce
Gminny Konkurs Matematyczny dla klas II. gminny Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Golinie    (Martyna Banaszak) Iwona Kasprzak Halina Nowicka       I miejsce   
Mistrzostwa gminy w sztafetowych biegach przełajowych. gminny Stadion w Golinie (drużyna)Piotr JabłońskiTomasz Borowski II miejsce
Mistrzostwa gminy w koszykówce chłopców . gminny Szkoła Podstawowa w Golinie (drużyna)Piotr JabłońskiTomasz Borowski II miejsce
Indywidualne mistrzostwa gminy                w warcabach. gminny Szkoła Podstawowa w Przyjmie (drużyna)Piotr JabłońskiTomasz Borowski III miejsce
Mistrzostwa gminy w koszykówce dziewcząt. gminny Szkoła Podstawowa w Golinie (drużyna)Piotr JabłońskiTomasz Borowski III miejsce
Mistrzostwa gminy w piłce nożnej chłopców. gminny Szkoła Podstawowa w Kawnicach (drużyna)Piotr JabłońskiTomasz Borowski  IV  miejsce
Indywidualne mistrzostwa gminy              w szachach. gminny Szkoła Podstawowa  w Przyjmie (drużyna)Piotr JabłońskiTomasz Borowski I miejsce IV miejsce
Mistrzostwa gminy w unihokeju dziewcząt. gminny Szkoła Podstawowa  w Kawnicach (drużyna) Piotr JabłońskiTomasz Borowski IV  miejsce
Turniej gminny w piłce nożnej chłopców. gminny Orlik” Kawnice.  (drużyna)Piotr JabłońskiTomasz Borowski IV miejsce.
Mistrzostwa gminy w unihokeju chłopców.   gminny Szkoła Podstawowa  w Kawnicach   (drużyna)Piotr JabłońskiTomasz Borowski    IV  miejsce
Drużynowe mistrzostwa gminy w tenisie stołowym. gminny Szkoła Podstawowa w Kawnicach (drużyna)Piotr JabłońskiTomasz Borowski IV miejsce
Indywidualne mistrzostwa gminy                  w tenisie stołowym. gminny Szkoła Podstawowa w Kawnicach (drużyna)Piotr JabłońskiTomasz Borowski IV miejsce
Mistrzostwa gminy w piłce halowej dziewcząt. gminny Szkoła Podstawowa w Kawnicach (drużyna)Piotr JabłońskiTomasz Borowski IV miejsce
Indywidualne mistrzostwa gminy              w biegach przełajowych. gminny Stadion w Golinie (Wiktoria Golimowska Dominika Kałkowska Natalia Dybczak Katarzyna Perlińska Kamila Mazurczak Karolina Grzesiak )Piotr JabłońskiTomasz Borowski I,II,III,IV,V,VI miejsce
 Międzynarodowy konkurs plastyczny „Poezja Juliana Tuwima inspiracją twórczości plastycznej”.  międzynarodowyPolska Szkoła Sobotniaw  Goeteborgu  Przemysław Ciesielski  --------------------
 40. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny.  międzynarodowyPentel   Przemysław Ciesielski  --------------------
Konkurs literacki „Ze wspomnień uczestnika zdarzeń 1410 r.”    ogólnopolskiZamek w Malborku Paulina Kubsik Przemysław Ciesielski --------------------
Konkurs literacki „Każdy może pisać wiersze”. ogólnopolskiOśrodek Kultury Ursus w Warszawie Arleta Skibińska   --------------------
Konkurs poetycki               na wiersz o zjawisku atmosferycznym. ogólnopolskiInstytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Warszawie Paulina KubsikAleksandra GołdychAgnieszka CiesielskaPrzemysław Ciesielski -------------------
Konkurs poetycki „Gdy pierwsza kadrowa na wojenkę szła”. ogólnopolskiZwiązek Strzelecki                                  z siedzibą w Radomiu Przemysław Ciesielski Paulina Kubsik --------------------
Konkurs literacki na olimpijskie opowiadanie. ogólnopolskiPKOL w Warszawie Agnieszka Ciesielska Przemysław Ciesielski --------------------
I Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Papież              – Jan Paweł II przyjacielem sportu               i olimpizmu”. ogólnopolskiSzkoła Podstawowa nr 23 im. Olimpijczyków Polskich z Lublina Aleksandra Gołdych        ----------------------
Ogólnopolski Konkurs Historyczny                 „Wojenne losy”. ogólnopolskiOgólnopolski Związek Żołnierzy Batalionów Chłopskich oraz Zakład Historii Ruchu Ludowego – Fundacja Rozwoju w Warszawie     Aleksandra Gołdych Przemysław Ciesielski      --------------------
Konkurs historyczny „Losy Bliskich i losy Dalekich – życie Polaków w latach 1914 – 1989”. ogólnopolskiKuratorium Oświaty w Poznaniu Aleksandra Gołdych ---------------------
Konkurs historyczny „Pamiątka historyczna”. wojewódzkiKuratorium Oświaty W Poznaniu Paulina Kubsik Przemysław Ciesielski --------------------
Młodzieżowy konkurs matematyczny „Test matematyka plus”. ogólnopolskiOxford Educational International - Londyn Stefania Jóźwiak Mariusz Witkowski Katarzyna Szadkowska ----------------------
Konkurs matematyczny „Genius Logicus”. ogólnopolskiEuro Genius Group S. V. O. Słowacja Mariusz Witkowski --------------------
Konkurs plastyczny 3,2,1 mleczny start pod hasłem „Na dobre działanie - mleczne śniadanie”. ogólnopolskiGarden of Words Warszawa  Halina Nowicka Małgorzata Iwińska Żaneta Wilant -------------------
Konkurs plastyczny „Bezpieczna szkoła”. ogólnopolskiKuratorium Oświaty we Wrocławiu  Halina Nowicka Małgorzata Iwińska Żaneta Wilant   ------------------
Konkurs plastyczny „Polscy sportowcy na olimpiadach i mistrzostwach świata”. ogólnopolskiPKOL w Warszawie Alina Król Żaneta Wilant ------------------
„IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Darujmy Światu Pokój”. ogólnopolskiMuzeum w Oświęcimiu Marek Wendt ---------------------
Konkurs plastyczny „Chopin – inspirator wyobraźni”. ogólnopolskiGaleria i ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu Kornelia Pustelnik --------------------
Konkurs plastyczny „Moja ulubiona postać bajkowa”. ogólnopolskiEuropejskie Centrum Bajki w Pacanowie Arleta Skibińska Aleksandra Bukowska ---------------------
Konkurs plastyczny „Polscy sportowcy na olimpiadach”. ogólnopolskiSzkoła Podstawowa nr 23 im. Olimpijczyków Polskich w Lublinie Żaneta Wilant Alina Król ------------------
Konkurs plastyczny „Fauna  Afryki”. ogólnopolskiOśrodek Kultury Ursus w Warszawie Arleta Skibińska   -------------------
Konkurs plastyczny „Wesołe śmieci”, „Rzeźba” itp. ogólnopolskiMinisterstwo Środowiska W warszawie Żaneta Wilant Alina  Król Małgorzata  Iwińska Halina Nowicka Kornelia Pustelnik   ------------------
Konkurs plastyczny „Papież Jan Paweł II przyjacielem sportu”. ogólnopolskiSzkoła Podstawowa nr 23 im. Olimpijczyków Polskich w Lublinie   Żaneta Wilant Alina Król      ------------------
Konkurs plastyczny „Na wyspach Bergamutach”. ogólnopolskiSpecjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Żaneta Wilant; Alina Król; Małgorzta Iwińska; Halina Nowicka ------------------
Konkurs plastyczny „Wesołe śmieci”, „Rzeźba” itp. ogólnopolskiMinisterstwo Środowiska W warszawie Żaneta Wilant Alina  Król Małgorzata  Iwińska Halina Nowicka Kornelia Pustelnik   ------------------
Wojewódzki Konkurs Plastyczny promujący spożywanie warzyw i owoców „Smakoszki”. wojewódzkiAgencja Rynku Rolnego w Warszawie Halina Nowicka Małgorzata Iwińska Żaneta Wilant ------------------
Przegląd Kolęd i Pastorałek. rejonowySzkoła Podstawowa               w Słupcy (grupa)s. Aurelia Leszczyńska dyplom uczestnictwa
Konkurs religijny kl. VI „Z Biblią na ty”. rejonowySzkoła Polskich Olimpijczyków w Koninie (grupa) s. Aurelia Leszczyńska dyplom uczestnictwa
Poprawiony: niedziela, 07 listopada 2010 09:56
 
Zestawienie (2009-2010) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Witkowski   
czwartek, 08 lipca 2010 11:57
Skalowanie czcionki:

Zestawienie konkursów wewnątrzszkolnych
i zawodów sportowych,
w których udział wzięli uczniowie
Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie
w roku szkolnym  2009/2010

Lp.

Tytuł konkursu/zawodów

Organizator

Osiągnięcia

1.

Konkurs literacki
„Poetyckim słowem
o Janie Pawle II".

P. Ciesielski

I m. M. Jóźwiak

II m. B. Śmigielski

III m. O. Dobrowolska

 

Wyróżnienia:

K. Boczkowska,

T. Sypniewski,

J. Dobrowolski,

J. Jakubowska.

2.

Konkurs plastyczny
Święto Niepodległości
w plastyce i literaturze
( plakat i wiersz)

P. Kubsik

I m. M. Czerniejewski

M. Piesik.

II m. K. Mazurczak

III m. A. Kucharska.

3.

Konkurs plastyczny
„Święto Niepodległości"
- plakat (A1).

M. Wendt

Wyróżnienia:

B. Gęgotek,

J. Sieczkowski,

A. Kusiołek, M. Brud,

O. Dobrowolska,

J. Dobrowolski,

A. Brud,

M. Mioducki, M. Ćwiek

4.

Konkurs plastyczny na plakat „Poznajemy najpiękniejsze baśnie”.

A. Gołdych

I m. Kacper Zamiatała
Krzysztof Strasz

II m. Liwia Skórzewska

III m. Justyna Kaliska

Wyróżnienia:

Wiktoria Szymaniak

Monika Grzybulska

5.

Konkurs literacki „Bohater roku 1918” i plakat „Artystyczna wizja Święta Niepodległości”.

A. Gołdych

I m. Arkadiusz Suszka

II m Filip Chwaciński

III m. Maria Zielińska

Sebastian Szumiński

6.

Konkurs plastyczny
„Hallowen”.

B. Matczak

Klasy IV:

I m. M. Stolarska

Klasy V

I m. T. Jóźwiak

 

Wyróżnienia;

O. Dobrowolska,

J. Dobrowolski,

O. Lewandowska,

S. Sieczka

7.

Konkurs plastyczny
 „Matka Boża w oczach dziecka”.

M. Iwińska

s. L. Chodźko

I m   D. Perliński

D. Lewiński,  N. Kulesza

K. Wicińska

 

II m. M. Niedzielska

J. Skowroński , E. Nowak ,

M. Stolarska

 

III m. D.Suta

N. Szymankiewicz,

J. Sowińska,  K. Żmijewska.

 

Wyróżnienia:

K. Kołata, M. Kudlewska

M. Banaszak

K. Kociszewski

O. Sędziak, W. Mileczarek

8.

Konkurs recytatorski

kl.II.

A.Skibińska

A.Król

Ż.Wilant

I m. D. Lewandowski

II m. O. Sędziak

III m. M. Banaszak

9.

Konkurs plastyczny
„Powstanie Wielkopolski”
- techniki dowolne

M. Wendt

Wyróżnienia:

T. Jóźwiak,

O. Dobrowolska,

J. Dobrowolski,

J. Jakubowska,

M. Mioducki

10.

Konkurs plastyczny
„Kredką o Juliuszu Słowackim”.

M. Iwińska

H. Nowicka

Wyróżnienia:

I m. M. Walczak.

II m. J. Skowroński.

III m. D.Suta.

Wyróżnienia: O. Sędziak,

M. Bugaj, M. Perliński.

11.

Konkurs plastyczny

„Boże Narodzenie

-Betlejem”.

M.Iwińska

s. L. Chodźko

Klasa 0

I m. K. Tomaszewski.

II m. M. Gotowała.

 

Klasa I

I m. M.Niedzielska.

II m. M. Kudlewska.

III m. D. Suta.

 

Wyróżnienia:

K. Kołata, Sz. Siupa.

 

Klasa II

I m. Lucyna Stokowska.

II m. N. Szmytkiewicz

III m. O. Sędziak,

Wiktoria Szamańska

 

Wyróżnienia:

K. Kociszewski, M. Bugaj.

W. Dopierała.

J.Skowroński.

 

Klasa III

 

I m. W. Mielczanek.

II m. J. Sowińska.

III m J. Grzelak.

 

Wyróżnienia:

O. Staszak, A. Orkowska,

E. Nowak , N. Kulesza.

 

Klasa IV

I m .M. Łuczak.

II m. K. Wicińska

III m. K. Żmijewska.

12.

Konkurs plastyczny
„Gdy wolności nadszedł czas”.

H. Nowicka

M. Iwińska

I. Kasprzak

I m. M. Wiśniewski,

J. Skowroński,

N. Kulesza.

II m. K. Hyża, J. Łyskawa,

D. Klimczak,

III m. K. Kowalski,

M. Banaszak,

P. Kaliski.

13.

Konkurs plastyczny
„Znam swoje prawa
- prawa dziecka”.

H. Nowicka

M. Iwińska

I. Kasprzak

I m. M. Niedzielska,

A. Ślebioda, M. Derda,

II m. M. Lajklich,

J. Skowroński,

A. Orkowska.

III m . K. Hyża ,

A. Sieczkowska,

O. Staszak.

 

Wyróżnienia:

M. Kudlewska ,

M. Walczak , M. Banaszek,

N. Podlasińska,

D. Klimczak.

14.

Konkurs literacki
„Najładniejsze życzenia
na Boże Narodzenie”.

B. Matczak

Wyróżnienia:

 

W. Mioducka, K.Wicińska,
O. Lewandowska

 

15.

Konkurs plastyczny
na kartkę bożonarodzeniową

A. Gołdych

I m. - W. Mioducka,

II m. - Liwia Skórzewska,

III – M. Ligocka

16.

Konkurs plastyczny
na reklamę książki.

A. Gołdych

Wyróżnione grupy:

I – S. Sieczka, S. Okunowska,

S. Borecki, K.  Sznycer,

II – L. Skórzewska, A. Bandarz,

P. Mioducki, K. Nowakowski,

III – O. Lewandowska, W. Golimowska, D. Kałkowska,

IV – W. Słowińska, W. Kusiołek,

P. Szymańska, S. Nowak, F. Chwaciński,

V– T. Sypniewski, D. Jankowiak,

VI – A. Perschke, M. Grzesiak,

VII – W. Mioducka, N. Galwas,

M. Ligocka, K. Wesołowski,

VIII – F. Chwaciński,

R. Mazurczak,

S. Szumiński,

IX – B. Sędziak,

J. Kołodziejczak,

P. Borecki, Sz. Woźniak

17.

Konkurs plastyczny

„Folder o Fryderyku Chopinie”

M. Łasińska

K.  Pustelnik

I m. – N. Kopeć, H. Szyk

II m. – K.  Wicińska

III m. – M. Molenda,

J. Kołodziejczak

 

Wyróżnienia:

M. Stolarska,

M. Łuczak

18.

Konkurs plastyczny

„Portret Fryderyka Chopina”.

Monika Łasińska

Kornelia Pustelnik

I m. – D. Klimczak,

J. Skowroński

II m. – A. Kucharska, D. Suta,

III m. – H.  Szyk

Wyróżnienia: J. Grzelak,

A. Orkowska, E. Nowak,

O. Staszak, W. Perschke

19.

Konkurs poetycki

„Wiersz o Fryderyku Chopinie”

M. Łasińska

Wyróżnienia: A. Kucharska,

K. Łeska, H. Szyk

20.

Muzyczny Idol  Szkoły

M. Łasińska

I m. -  N. Kopeć

II m- P. Dębowa,

III m.- M.  Krzyżaniak

 

Wyróżnienia: J. Pazera,

M. Mioducki, K. Jóźwiak

21.

Konkurs plastyczny „Zmartwychwstanie Pana Jezusa”.

s. L. Chodźko

 

I m. – M. Kudlewska,

G. Piotrowska,  W. Mielczarek,  D. Kobojek

 

II m. - M. Niedzielska,

J. Łukomski,  D. Klimczak,

K. Wicińska

 

III m -  K. Szubert,

K. Kociszewski,  S. Rewers,

M. Łuczak

 

Wyróżnienie: K. Tomaszewski, M. Mielczarek, K. Kulczak,

D. Suta, J. Jabłońska,

W. Walczak, J. Skowroński,

A. Orkowska, W. Boczkowska.

22.

Konkurs pięknego czytania klas I.

A. Dobrowolska

M. Zbierska

A. Król

Ż. Wilant

Im. – M. Kudlewska

II m. – J. Sędziak

III m. – K. Kołata

23.

Przedmiotowy Konkurs Informatyczny.

M. Witkowski

T. Borowski

I m. - T. Jóźwiak

II m.– T. Rybacki

III m.–D. Nisztuk, Ł. Jabłoński

24.

Konkurs plastyczny

„Rzeźba ekologiczna”

A. Sołtysiak

Wyróżnienie

Adam Matlewski

25.

Konkurs ortograficzny

dla klas III.

E. Kazimierczak,

H.  Nowicka,

D. Wysokowska

I m. – N. Kulesza

II m.- M. Koprowska

III m.- N. Ignaczak,

W. Jankowska

26.

Konkurs plastyczny

„Reklama książki”

Ż. Wilant

A Gołdych

I m.- J. Mirek, A. Perschke

II m. – J. Kołodziejczak,

K. Stranz, K. Zamiatała,

A. Szałecki, A. Kasprzak

III m. – M. Banaszak,

M. Grzybulska

27.

Konkurs przyrodniczy kl. III.

Ż. Wilant,

M. Iwińska

I m. – Sz. Kierzek

II m. – W. Jankowska

III m. – K. Konieczka

28.

Konkurs plastyczny

„Jedz zdrowo i kolorowo”.

Ż. Wilant,

M. Iwińska

I m. - VIa

II m. - IVa

III m. – Vb

29.

Konkurs poetycki

„Jedz zdrowo i kolorowo”.

M. Iwińska

P. Ciesielski

I m. – D. Gruszka

II m. – D.  Świątek

III m. – A.  Antkowiak

30.

Konkurs poetycki

„Wierszem o Juliuszu Słowackim”.

P. Ciesielski

I m. – M. Jóźwiak

II m. – T. Sypniewski

III m. T.  Jóźwiak

31.

Konkurs plastyczny

„Ku świętości .... Biskup Michał Kozal na ścieżkach życia”.

P. Ciesielski

I m. - A.  Woźniak

II m. – T. Sypniewski

III m. – M.  Kaliski

Wyróżnienia:

D. Błaszczyk, B. Bugaj

32.

Konkurs plastyczny

„Portret Kazimierza Wielkiego”.

P. Ciesielski

I m. – T. Sypniewski

II m. – M. Piotrowski

III m. – K. Jakubowska

Wyróżnienia:

D. Franikowska, W. Walczak,

W. Tykwa

33.

Konkurs historyczny

„W 600. rocznicę bitwy

pod Grunwaldem”.

P. Ciesielski

I m. – T. Sypniewski

II m. – M. Piotrowski

III m. – W. Tykwa

34.

Konkurs matematyczny kl. II.

M. Iwińska

K. Pustelnik

I. Kasprzak

I m.M. Banaszak,

II  m. – A. Sieczkowska, M. Łukasiewicz, III m.K. Bobrowski

35.

Konkurs plastyczny

„Znaczek unijny”.

M. Mirek

I m. – IIIa

II m.- Vc

III m. - VIa

36.

Konkurs plastyczny

„Europejska pisanka”.

M. Mirek

Im - A. Suszka

IIm. -  K. Franikowska

III m. – W. Mioducka

M. Ligocka

Wyróżnienie: F. Chwaciński

37.

Konkurs mitologiczny kl.V.

A. Ciesielska

I m.- T. Józwiak

II m. – M. Piotrowski

III m. - O. Lewandowska

38.

Konkurs matematyczny

„Mistrz sudoku”.

S. Jóźwiak

M. Witkowski
K. Szadkowska

I m. – A. Gielniak

II m. – B. Śmigielski

III m. - W. Walczak

39.

Konkurs słownictwa

z języka niemieckiego.

M. Mirek

Kl. IV

I m. -B. Sędziak

II m. -K. Wicińska

III m. -F. Chwaściński

 

Kl. V

I m. -J. Dobrowolski

II m. -M. Józwiak

III m. -O. Dobrowolska

 

Kl. VI

I m. -A. Kucharska

II m. -K. Orzechowski

III m. -K. Mazurczak

40.

Konkurs z języka angielskiego

„English Coulture III”.

E. Szubińska

I m. – M. Koprowska,

E. Nowak

II m. – W. Mielczarek

N. Kulesza, W. Jankowska

III m. – W. Osowicz,

M. Janiszewski

41.

Konkurs

z języka angielskiego

„Anglo Quiz IV”.

E. Szubińska

I m. – S. Piotrowska

II m. – M. Stolarska

III m. – K. Żmijewska

42.

Konkurs

z języka angielskiego

„Anglo Quiz V”.

E. Szubińska

I m. – M. Jóźwiak

II m. –T. Sypniewski

III m. – A. Matlewski

43.

Konkurs

z języka angielskiego

„I can speak English”

E. Szubińska

I m. – F.  Chwaciński

II m. – E. Piaskowska

44.

Konkurs

z języka angielskiego

„Easy english”.

E. Szubińska

I m. – F.  Chwaciński,

II m. – E.  Piaskowska,

III  m. – W.  Mioducka

45.

Konkurs

z języka angielskiego

„English Coulture

- makieta V”.

E. Szubińska

I m. – Ł. Jabłoński, K. Wolny

II  m. – A. Bandarz

J. Pazera

46.

Konkurs plastyczny

„Szopka”.

s. A. Leszczyńska

14 wyróżnień

47.

Konkurs biblijny.

s. A .Leszczyńska

I m. -  M. Jóźwiak

II m. A. Kucharska

III m. B. Bugaja

IV m. Sz. Pustelnik

48.

Konkurs recytatorski

„Całej ziemi jednym

mi można objąć uściskiem”.

s. A. Leszczyńska

I m. – A. Matlewski

II m. – S. Oliwia

III m. N. Szygenda

49.

Konkurs ortograficzny kl. VI.

P.  Kubsik

I m. – K. Orzechowski

II m. – M. Molenda

III m. – T. Rybacki

50.

Konkurs przyrodniczy

„Rzeźba z odpadów”.

A. Sołtysiak

I m. -  II a

II m. -  II c,

III m.-  III a

Wyróżnienia: II b, III b, III c,

IV a, V a

51.

Konkurs plastyczny

„Plakat promujący  Parki Narodowe Polski”.

A. Sołtysiak

I m. – M. Bugaj, Z. Łyskawa,

J. Łyskawa

II m. – D. Kobojek,

K. Franikowska, W. Szymczak

III m. – A. Matlewski

 

Wyróżnienia: M. Stolarska,

M. Łuczak

K. Wicińska, P. Janicka,

K. Żmijewska, Natalia Ligocka

52.

Konkurs przyrodniczy

„Zielona klasa w szkole”.

A. Sołtysiak

I m. – IIc, IIIb

53.

Konkurs plastyczny

„ Najpiękniejszy obraz

Matki Bożej Katyńskiej”.

s. A.Leszczyńska

I m. -  J. Nowak

II m. – K. Orzechowski

III m. N. Kopeć

54.

Konkurs religijny

„ Miłość wg Jana Pawła II”.

s. A.Leszczyńska

I. m – N. Szyganska

II m. -  K. Orzechowski

III m. – M. Mioducki

55.

Konkurs plastyczny

„Palma Wielkanocna”.

s. A. Leszczyńska

I m. – S. Okunowska

II m. – K.Sznycer

III m. – M. Głowacka

56.

Konkurs z języka angielskiego

„Moders Day”.

E. Szubińska

I m. -  M. Banaszak,

II m. -  A. Sieczkowska

III m. -  S.  Żerkowska

57.

Konkurs plastyczny

„HIT Semestru I”.

M. Wendt

Wyróżnienie

Agnieszka Kucharska

58.

Konkurs plastyczny

„HIT Semestru II”.

M. Wendt

W trakcie realizacji

59.

Konkurs plastyczny

„Chopin 2010”.

M. Wendt

Wyróżnienia

A. Kucharska, Hubert Szyk

60.

Konkurs

z języka angielskiego

„Magic language”.

J. Szczot

I m. – T. Rybacki

II m. – M. Molenda

III m.  – K. Orzechowski

61.

Konkurs recytatorski

dla klas II

pod hasłem „ Mother’s Day”

J. Szczot

I m. – M. Banaszak

II m. – A. Sieczkowska

III m. – O. Sędziak

 

Przemysław Ciesielski

Poprawiony: piątek, 09 lipca 2010 12:54
 
Ewaluacja konkursów (2008-2009) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Witkowski   
czwartek, 03 czerwca 2010 10:13
Skalowanie czcionki:

 Ewaluacja  konkursów wewnątrz- i zewnątrzszkolnych
w roku szkolnym 2008/2009

 

W minionym roku szkolnym 2008/2009, odbyły się 33 konkursy wewnętrzne, które były związane z danym przedmiotem lub aktywnością sportową. Przygotowane one zostały przez 22 nauczycieli. Łączna liczba uczestników różnych rywalizacji wyniosła 1150 osób. Brały w nich udział  także całe klasy. We wspomnianych konkursach, 54 osoby zajęły I miejsce, 51 – II,  56 – III. Wyróżnienia otrzymało 87 uczniów.

W konkursach zewnątrzszkolnych (w tym zawodach sportowych), których odbyło się 37, wzięło udział 775 osób. Przygotowaniem dzieci zajęło się 20 nauczycieli. W powyższych konkursach ich uczestnicy 14 razy zajęli I miejsce, 8 – II,  7 – III. Wyróżnienia otrzymało 12 uczniów, laureatami zostało 4 uczestników.

Wnioski:

Udział przedstawicieli Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w różnego typu konkursach, służy wszechstronnej promocji placówki, nie tylko w środowisku lokalnym, ale także poza nim. Należy nieustannie (bez względu na wyniki) mobilizować i motywować uczniów do działania. Rozwijać ich zainteresowania, pasje i ukryte talenty. Ponadto ciągle należy zachęcać  dzieci do uczestniczenia w różnych konkursach, rozgrywkach i zawodach.Warto zauważyć, że każdy, nawet najmniejszy sukces naszych podopiecznych jest powodem  do satysfakcji i zadowolenia.

Aleksandra Gołdych
Iwona Kasprzak
Justyna Szczot
Piotr Jabłoński
Przemysław Ciesielski

Poprawiony: czwartek, 08 lipca 2010 12:06
 
Zestawienie (2008-2009) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Witkowski   
czwartek, 03 czerwca 2010 10:15
Skalowanie czcionki:

Zestawienie konkursów i zawodów sportowych,

w których wzięli udział uczniowie

Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie


ROK SZKOLNY 2008/2009

 


Lp.


Nazwa (tytuł) konkursu/zawodów

Etap konkursu/zawodów

Osiągnięcia


1.


Przegląd Twórczości Bożonarodzeniowej


gminny

I miejsce

II miejsce


2.

Konkurs plastyczny

na najpiękniejszego anioła


gminny

2 wyróżnienia


3.


Konkurs plastyczny

na kartkę bożonarodzeniową

z poetyckim wnętrzem


gminny

I miejsce

8 wyróżnień





4.

Konkurs matematyczny


gminny


Klasy IV


I miejsce

III miejsce


Klasy VI


II miejsce



5.


Konkurs plastyczny

na kartkę walentynkową



gminny

9 wyróżnień


6.


Ogólnopolski

Turniej Wiedzy Pożarniczej



gminny

I miejsce

II miejsce


7.


Konkurs Twórczości Patriotycznej


gminny

wyróżnienie


8.


Konkurs literacki

Tęczowy świat

jest baśnią


powiatowy

wyróżnienie


9.


Konkurs Przedstawień Jasełkowych

powiatowy

wyróżnienie


10.


Konkurs pięknego czytania

powiatowy

wyróżnienie


11.


Konkurs Humanistyczny

powiatowy

wyróżnienie



12.


Konkurs recytatorski

twórczości Adama Mickiewicza


powiatowy

wyróżnienie




13.






Projekt

W zdrowym ciele,
zdrowy duch

powiatowy



I miejsce






15.


Ogólnopolski

Turniej Wiedzy Pożarniczej



powiatowy

wyróżnienie


16.


Konkurs

z języka angielskiego

English Race


powiatowy

3 wyróżnienia


17.


Międzyszkolny

Turniej Świetlic Szkolnych

i Środowiskowych


powiatowy

wyróżnienie


18.


Konkurs

Gorączka złota

powiatowy

wyróżnienie


19.


Konkurs

Wiedzy

o Wielkopolsce


rejonowy

4 laureatów


20.


Konkurs

Wiedzy

o Wielkopolsce



wojewódzki


2 laureatów


21.


Konkurs

z języka polskiego

Złota Żabka

wojewódzki

wyróżnienie


22.


Konkurs Wiedzy

o Powstaniu Wielkopolskim


wojewódzki

3 wyróżnienia


23.


Konkurs plastyczny

Zdarzyło się 20 lat temu

w Polsce…


wojewódzki

laureat


24.


Konkurs

z języka niemieckiego


ogólnopolski

7 wyróżnień


25.


Konkurs o zdrowym odżywianiu

Owoce, warzywa

i soki są na 5


ogólnopolski

9 wyróżnień


26.


Konkurs polonistyczny

Sezam


ogólnopolski

wyróżnienie


27.


Konkurs

Europa w szkole


ogólnopolski

wyróżnienie


28.


Multitest z matematyki


ogólnopolski

3 wyróżnienia


29.


Mistrzostwa

gminy w piłce nożnej chłopców

gminne

I miejsce


30.


Eliminacje

do finału powiatowego

w piłce nożnej chłopców


gminny

I miejsce


31.


Gminne przełajowe

biegi sztafetowe


gminny

IV miejsce


32.


Indywidualne mistrzostwa gminy

w warcabach


gminny

IV miejsce


33.


Mistrzostwa gminy

w unihokeju dziewcząt


gminny

II miejsce


34.


Mistrzostwa gminy

w unihokeju chłopców


gminny

II miejsce


35.


Mistrzostwa gminy

w piłce ręcznej dziewcząt


gminny

I miejsce


36.


Mistrzostwa gminy

w piłce ręcznej chłopców


gminny

I miejsce


37.


Eliminacje do finału powiatowego w piłce ręcznej dziewcząt


gminny

III miejsce


38.


Eliminacje do finału powiatowego w piłce ręcznej chłopców


gminny

III miejsce


39.


Mistrzostwa gminy

w siatkówce dziewcząt


gminny

III miejsce



40.



Drużynowe mistrzostwa

gminy w tenisie stołowym




gminny

IV miejsce


41.


Mistrzostwa gminy

w siatkówce chłopców



gminny

II miejsce


42.


Mistrzostwa gminy

w koszykówce dziewcząt


gminny

IV miejsce


43.


Mistrzostwa gminy

w koszykówce chłopców



gminny

IV miejsce



44.



Mistrzostwa gminy

w piłce halowej dziewcząt


gminny

II miejsce





45.

Gminne biegi przełajowe

gminny


I miejsce


II miejsce



II miejsce

IV miejsce




46.


Mistrzostwa gminy

w piłce halowej chłopców


gminny

IV miejsce


47.


Turniej gminny

w piłce ręcznej chłopców


gminny

III miejsce


48.


Mistrzostwa

w piłce nożnej dziewcząt


gminny

II miejsce


49.


Turniej gminny

w piłce ręcznej dziewcząt


gminny

I miejsce


50.


Biegi

o puchar Dyrektora Gimnazjum


gminny

I miejsce




51.

Gminny Dzień Sportu

gminny


I miejsce


I miejsce

III miejsce



 

 

 

Z ogólnego zestawieniu konkursów i zawodów sportowych wynika, że uczniowie Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie:


* wzięli udział m. in. w konkursach: plastycznych, literackich, językowych, matematycznych, zawodach sportowych, na szczeblu: gminnym, powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim,

* 14-krotnie zajęli I miejsce, 9-krotnie II miejsce, 6-krotnie III miejsce, 8-krotnie IV miejsce,

* otrzymali 56 wyróżnień, laureatami zostało 7 z nich,

* 30 razy zajęli zaszczytne miejsca w konkursach i zawodach różnego typu na szczeblu gminnym,

* wyróżnieni zostali w 11 konkursach powiatowych oraz 4 wojewódzkich,

* 3-krotnie zostali laureatami konkursów wojewódzkich,

* otrzymali 21 wyróżnień w konkursach na szczeblu ogólnopolskim.


Ponadto Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Golinie jako prężnie działająca placówka, stwarzająca optymalne warunki do nauki służące wszechstronnemu rozwojowi ucznia, organizowała kilkanaście konkursów wewnątrzszkolnych.

Były to m.in.:

Konkurs mitologiczny, Konkurs ortograficzny klas II, Konkurs poetycki na wiersz o Golinie, Konkurs biblijny, Konkurs Klęska powódź czy huragan – straż pożarna ci pomaga, Konkurs w ramach ogólnopolskiej kampanii Zachowaj trzeźwy umysł, Konkurs wokalny Idol szkoły, Konkurs historyczny o Powstaniu Wielkopolskim, Konkurs plastyczny Choinkowy zawrót głowy, Konkurs plastyczny na wykonanie pojemnika do segregacji odpadów w gospodarstwie domowym, Konkurs plastyczny Palić nie palić oto jest pytanie, Konkurs recytatorski klas II, Konkurs pięknego czytania Artysta słowa, Konkurs matematyczny dla klas II; IV; VI, Konkurs na najładniejszą palmę wielkanocną, Konkurs literacki o Juliuszu Słowackim klas IV, Konkurs plastyczny Matematyka jest wszędzie, Konkurs z języka niemieckiego klas IV i V, Konkurs z języka angielskiego klas V, Konkurs czytelniczy.



Udział uczniów Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie w różnego typu konkursach i zawodach, służy wszechstronnej promocji placówki oraz całej gminy w środowisku lokalnym, ale także poza nim.

Nauczyciele nieustannie mobilizują i motywują dzieci do działania. Rozwijają ich zainteresowania, pasje i ukryte talenty. Ponadto ciągle zachęcają podopiecznych do uczestniczenia w różnych konkursach, rozgrywkach i zawodach.

Warto zauważyć, że każdy, nawet najmniejszy sukces uczniów Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie jest powodem do satysfakcji i zadowolenia rodziców, nauczycieli, ale także całej naszej gminy.

Aleksandra Gołdych
Iwona Kasprzak
Justyna Szczot
Piotr Jabłoński
Przemysław Ciesielski

Poprawiony: czwartek, 08 lipca 2010 12:07
 


© SP Golina 2007-2016 | Administrator | Polityka prywatności

Strona Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie używa cookies w celach statystycznych. Więcej informacji o stosowanych plikach COOKIES: Polityka prywatności.

Zapoznałem się z polityką prywatności i akceptuję COOKIES z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information